Біонічна вивіска зі світлодіодним підсвічуванням

Фасад та вивіска зі світлодіодним підсвічуванням у стилі біоніки

Якщо ви зайшли до нас і вас зацікавила біонічна вивіска зі світлодіодним підсвічуванням, то ви напевно відстежуєте новинки у зовнішній рекламі. Звичайно, хочеться щось особливе, але на ринку України це представлено мало. Сьогодні йтиметься про біонічну архітектуру і, відповідно, що нас цікавить, як у такому дизайні фасаду реалізується вивіска зі світлодіодним підсвічуванням. Якщо ви хочете динамічну вивіску, рекомендуємо ознайомитися перед тим із зовнішньою рекламою на Тайм-Сквер та Smart Led Signage.

Трехмерный фасад салона причесок в австрийском Линце

Що таке біонічна архітектура?

Це особливий підхід, який інтегрує в собі пасивизація будинків у рамках сталої моделі економіки, але в яку, у свій час, інтегровані моделі із природного середовища. Тому будівля, що відображає ідеї біоніки, може вам нагадувати тварин або риб. Також такий дизайн має на меті зробити будови більш стійкими за рахунок відстеження ламінарних потоків вітру. Це, звісно, ​​більш актуально для хмарочосів, але ідеї біоніки можна зустріти й у менших багатоповерхівках. Про них і йдеться у нашій публікації.

Louis vuitton in Japan

Отже, як може бути реалізована біонічна вивіска зі світлодіодним підсвічуванням? Насамперед, вона має стати образотворчою частиною фасаду. Тобто дизайн вивіски у вас буде частиною архітектурної споруди. Зазвичай це реалізується за допомогою навісних конструкцій або типових фасадів, які доставляють на місце будівництва будинку.

Не нагадуватимемо прожекторів із Пригод Гулівера, які розповідали про щось у дуже символічній формі, а перейдемо до справи. Як буде або може виглядати біонічна вивіска зі світлодіодним підсвічуванням, можна собі уявити, подивившись на фото таких об’єктів та споруд. Як певною мірою подібне реалізувати на практиці, розповідаємо нижче.

Як зробити вивіску, дотримуючись ідей біоніки?

Реалізувати такі ідеї як на фото та вивіски зі світлодіодним підсвічуванням у стилі біоніки можна. Для цього використовуються навісні конструкції. Простіше кажучи, це навісні фасади, але вони можуть бути виконані з алюмінієвих заготовок або зроблені на замовлення. Для цього можна використовувати металопрофіль, дерево. Такий фасад буде довговічнішим. Якщо використовувати в реалізації ідеї пластик, то така фасадна конструкція вимагатиме заміни та ремонту в найближчому майбутньому.

Домашний офис в Таиланде

Крім дерева, алюмінію, металопрофілю та пластику для навісних фасадів можуть використовуватися ОСБ-плити, вологостійка фанера, метал, у тому числі перфорований.

За допомогою навісних фасадів можна реалізовувати ідеї вивісок не лише у біонічному стилі. Метал, дерево та ОСБ чудово виглядають у лофт-фасадах. Армований дерев’яний каркас та цеметні молди використовуються для навісних фасадів у стилі класицизм. Таку архітектуру можна зустріти в Одесі на Грецькій площі, де зовнішній фасад або елементи виконані в класичному стилі, а всередині може бути скляний куб цілком у дусі мінімалізму.

Підсвічування – чи допустимі складні типи динамічного підсвічування?

Насправді зробити динамічне світлодіодне підсвічування зовсім не складно. Але це накладні витрати, які включатимуть:

  • мікроконтролер;
  • програмування мікроконтролера;
  • елементи мережі та перемикачі.

Якщо ви захочете, можна реалізувати ідеї вивісок зі світлодіодним підсвічуванням в стилі біоніки, але це обійдеться досить дорого, при цьому – доступно. При цьому наші фахівці зможуть вам запропонувати альтернативні ідеї зі статичним підсвічуванням. Насамперед, підсвічування вивісок у контражурі. Це виглядає стильно і реалізується дуже недорого.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.