Делаем красивые украинские вывески - обновление русских вывесок

Вивіски українською – це обов’язково?

Критикуємо вивіски українською мовою – чи це так погано!

Жодна людина після початку російської агресії не скаже, що вивіски українською ущемляють права російськомовного населення. Українці, які є носіями російської, стали завзятими поборниками української мови. Якщо не всі, то більшість. Тому вивіски українською – це норма. Перед власниками магазинів та розважальних закладів постало питання оформлення такої зовнішньої реклами, а також ремонту та заміни російських букв на українські. Це можна зробити, провівши звичайний ремонт вивіски.

На наш погляд, особливо добре виглядають вивіски українською мовою для дитячих магазинів, тему яких ми докладно обговорюємо в цій статті.

Українізуємо російські вивіски

«Переклад» російських вивісок на українську відноситься до категорії робіт з ремонту вивісок. Наше агентство зовнішньої реклами «Еліт» (Київ) займається адаптацією конструкцій наявних російських вивісок та заміною російських букв на українські. Часто це можна зробити, замінивши пару букв, але так щастить не завжди. В інших випадках потрібна повна переінсталяція зовнішньої реклами.

Деякі вивіски українською мовою вимагають майже повної ситуації. У цьому випадку ми намагаємося використовувати матеріал, щоб замовнику було дешевше оновити вивіску. Поряд із ремонтом та заміною вивісок пропонуємо оновлення. Наприклад, динамічне світло, цікаве підсвічування та інші рішення.

Вивіски українською

Яка вивіска найефективніша для булочной, кафе чи магазину

Коли йдеться про ефективність вивісок, звичайно, враховується два фактори:

  • зацікавленість покупця з урахуванням особистих інтересів;
  • привабливість та помітність реклами.

Приділимо увагу теорії та практиці реклами. Що робить вивіски такими, щоби вони однозначно залучали відвідувачів? Власники автосалонів скажуть, що вивіска має бути великою і видно здалеку. Власники кафе зауважать, що особливо добре працюють неонові вивіски «відкрито-закрито» та «чай-кава». Причому зовні та всередині закладу. В інших випадках вивіски є елементом архітектури будівлі та дуже запам’ятовуються з цієї причини. Такі об’єкти стають місцевими пам’ятками та вказівниками. Цьому сприяють елементи зовнішньої реклами. Деякі власники зауважать, що добре працюють банерні вивіски.

Лайтбокс для булочной и кафе

Що робить вивіску затребуваною для особистих інтересів перехожого?

Наприклад розглянемо парфумерний магазин. Напевно, ви погодитеся, що вивіска для магазину парфумерії має відповідати концепції атмосферності. Шрифт назви не обов’язково має бути рукописним або виконаний каліграфією – він не читатиметься здалеку, а при виготовленні об’ємних букв значно ускладнить виготовлення та підвищить вартість. Але шрифтове виконання не може бути важким та масивним.

Вивіска стелла для парфумерного магазину

Дешеву вивіску для парфумерного магазину можна виконати як зовнішню рекламу з неону. Аналогії з великими брендами можна провести, приділивши увагу фасаду чи вітринам. Підвищити мотивацію покупців можна розміщенням у видимій зоні вітрини коробок з подарунками та гарним святковим освітленням. Це добре працюватиме на асоціаціях чоловіків, які хочуть зробити подарунок жінці, або ж для жінок, які хотіли б такий подарунок отримати.

Що робить вивіску привабливою та яскравою?

Ці характеристики залежать багато в чому від категорії торгової точки, яку потрібно вивіска з підсвічуванням чи без. Якщо це супермаркет, то це повинні бути добре видимі здалеку об’ємні букви або дахова конструкція.

Якщо це дитяче кафе або магазин, то добре працюють стріт-вивіски, що перегороджують дорогу або змушують перехожих звернути увагу на себе. До цієї категорії входять лайтбокси, штендери, сітілайти, стелли, різні мобільні конструкції, а також фото-зони. На крайній випадок підійдуть привабливі наклейки на вікна.

Батьки часто гуляють із дітьми та намагаються їх розважити, тому витрачають гроші, навіть виходячи із запланованого бюджету сім’ї.

Фотозони для дітей з картону

Зробіть на фото-зоні напис, що батькам із фото біля магазину дарують маленький кондитерський приз. Усередині кафе зробіть дошку для цих фото, попрацюйте над сімейним меню та розвагами дітей, які приходять із батьками. І матусі з довколишніх будинків заходитимуть до вас навіть просто на каву, а це теж істотна виручка.
Робіть зовнішню рекламу продумано або зверніться до нас за допомогою.

 

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.