Крышная рекламная конструкция на кафе Hesburger, Дарница, Киев

Дахова рекламна конструкція: універсальна вивіска

Дахова рекламна конструкція: вивіска, що підходить для всього

Потрібно сказати, що дахова рекламна конструкція може бути встановлена не тільки на даху багатоповерхової будівлі банку, а й на відносно невеликих приміщеннях, що окремо стоять, кафе, торгових центрів і магазинів. Приклад такого рішення показано на великому фото до цієї статті. Переваги очевидні. Така вивіска чудово виглядає в темряві, приваблює перехожих здалеку, а також чудово видно в денний час. У темному виконанні гармонійно виглядає на тлі не лише блакитного, а й хмарного неба.

Дахова рекламна конструкція та вивіска – у чому відмінності

Формально дахова рекламна конструкція відрізняється від вивіски способом встановлення та виготовлення. Але, по суті, це та сама вивіска, виконана з об’ємних букв, встановлена на металевий каркас, що забезпечує її «прозорість», з підсвічуванням. При виготовленні дахової конструкції враховується її вага, розмір і так звана парусність, яка впливатиме на каркас, що утримує об’ємні літери.

Розрахунок навантажень проводиться професійно, в тому числі з урахуванням троянди вітрів, атмосферного та снігового навантаження. Тому готова дахова рекламна конструкція спокійно переноситиме навіть шквальні вітри.

За вартістю дахова рекламна конструкція на будівлю кафе, показана на фото, цілком можна порівняти з ціною великої вивіски. Витрати на її виготовлення формуються із вартості досить дорогих матеріалів, які потрібні для виробництва. Це пластик та освітлення. Але проглядання дахової конструкції буде краще. Вона ефектніше виглядає і більше впадає у вічі.

Як можна додатково оформити дахову конструкцію

Так як установка об’ємних букв не обмежена фасадом, на даху можна встановлювати і вивіски з рухомими елементами. Перш за все, об’єкти, що обертаються. Це недороге та дуже ефектне доповнення. Наприклад, зіркова куля, що обертається навколо своєї осі, добре приваблює перехожих.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *