Модные вывески для аптеки

Модні вивіски для аптеки

Які тренди на модні вивіски для аптеки?

Вибрати модні вивіски для аптеки практично не так просто. Рекламні агентства пропонують досить очевидні рішення, але тільки не агентство зовнішньої реклами “Еліт”. Класичний підхід гарний у багатьох випадках, але не тоді, коли потрібно виділитися і привернути увагу. Фармація є саме тим видом торгівельної діяльності, яка потребує продуманого підходу до зовнішньої реклами. Саме цьому ми вирішили присвятити публікацію та підглянути досвід західних партнерів, якими вони є модними вивісками для аптек?

Почнемо з типових рішень

До типових рішень для аптек відносяться, звичайно, неонові вивіски, вивіски з рядком, що біжить, і лайтбокси різної форми, а також вивіски з підсвічуванням. На цьому асортимент продукції зовнішньої реклами загалом закінчується, тобто рекламні агенції пропонують ці три-чотири види вивісок для аптеки. Тим часом, закордонні аптеки підходять до вибору зовнішньої реклами більш креативно.

Тепер про нетипові рішення

Які засоби просування зовнішньої рекламою використовуються:

  • оформлення всього фасаду та залучення його до рекламної конструкції за допомогою навісних панелей;
  • об’ємні літери у вітрині;
  • обклеювання вітрин, якщо утруднена установка вивіски для аптеки;
  • стели;
  • сітілайти.

Основне завдання агентств зовнішньої реклами полягає в тому, щоб зробити аптеку незабутньою і добре видимою на темряві, щоб люди використовували цю вітрину як покажчик. Звичайної вивіски може бути недостатньо, хоча якщо людина шукає аптеку, звичайного лайтбоксу невеликого розміру цілком достатньо.

Про економію світла

У контексті віялових відключень є сенс передбачати автономне енергопостачання та роботу вивіски для аптеки на мінімальному режимі освітлення. Такі підходи західними партнерами не реалізуються, але доступні в нашому українському побуті.

До малоспоживаних витрат електроенергії відносяться всі види LED-вивісок. Однак, потрібно скоротити витрати світла до мінімуму, щоб усі пристрої могли використовувати повербанк з мінімальною ємністю. Для цих цілей підійде LED-стрічка, в тому числі імітація під неон, а також світлодіодні штори за принципом новорічної гірлянди.

Підсвічування вікон за контуром, контражурне підсвічування букв вивіски, а також невеликий лайтбок у вигляді червоного хреста може стати ефективним підсвічуванням вивіски для аптеки в період відключення світла.

Які кольори підходять для модної вивіски для аптеки

Зазвичай використовуються червоні, блакитні та зелені відтінки для фармації. Вони справляють позитивне враження, добре запам’ятовуються та викликають потрібні асоціації. Якщо ви зацікавлені у розробці цікавої вивіски для вашої аптеки, зверніться до агентства зовнішньої реклами “Еліт”. Ми зробимо зовнішню рекламу, що запам’ятовується, і оформимо фасад, а також виконаємо монтажні роботи і гарантійний і післягарантійний ремонт вивіски.

Модні вивіски для аптеки

Ваше агентство зовнішньої реклами “Еліт”

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *