Дешевая вывеска, но оригинальная

Найдешевша вивіска

Найдешевша вивіска – чи можна замовити вивіску недорого

Нерідко замовники до нас звертаються з питанням, що їм потрібна найдешевша вивіска. І, на відміну від інших агентств, маємо у своєму активі, що запропонувати. Насамперед, це типові або готові неонові вивіски невеликих розмірів, а також лайтбокси, розмір та виконання яких наближені до стандартних форм. Це реальні приклади, коли вивіски недорого обійдуться і добре виглядатимуть.

Іншим варіантом популярної дешевої вивіски є банерна розтяжка. У Парижі можна зустріти навіть на фасаді досить відомих магазинів. У нас у країні це бюджетна вивіска та водночас банерна реклама, яка потрібна для приховування непрезентабельного фасаду без зайвих витрат. І якщо звичайну вивіску, наприклад, об’ємні літери або світловий короб, можна перенести, виконавши демонтаж та монтаж зовнішньої реклами, то банери – це одноразова та недорога вивіска.

Проте це не всі варіанти. Найдешевша вивіска зазвичай невелика і виготовлена ​​з доступних матеріалів.

Зазвичай це:

Пропонуємо й інші ідеї, як виглядатимуть найдешевші вивіски

Мінімум витрат та максимум ефекту. Саме такою буде найдешевша вивіска. Якщо лайтбокс до війни стартував від 1500 грн., то найдешевша вивіска у вигляді світлових коробів коштувала 5000-10000 грн. Банери будуть затребувані у післявоєнний час, оскільки допоможуть швидко та недорого закрити пошкоджені фасади на час проведення ремонту.

Вивіска з арматури

Одним із варіантів дешевої вивіски буде вивіска з арматури. Вона виконується за методом холодного кування і кріпиться на стіну. Цей варіант прийнятний для невеликих офісів, бутіків з інтер’єром у стилі лофт та інтер’єрної реклами.

Вывеска из арматуры

Наклейки на вікна

Дуже гідною альтернативою вивіски, коли ви не хочете витрачати велику суму, але маєте велику площу вітрини, є наклейки на вікна. Оформлення вітрин дуже популярне у магазинів, що знаходяться в торгових центрах, але підхід можна застосувати і для зовнішньої реклами. Це також зовсім недорога вивіска, яка буде цілком підходящою для невеликого бюджету.

Наклейки на окна вместо вывески

 

Плоска вивіска

Альтернативою об’ємним літерам можуть стати їх версії з металу. Але це досить дорога робота, а от схожий варіант у плоскому виконанні із пластику буде цілком прийнятним для невеликого бюджету. Об’єму надають шари пластику, зроблені з невеликим зменшенням. Висвітлення може бути контражуром. Якщо вам сподобається така вивіска, обов’язково подбайте про те, щоб був закуплений атмосферостійкий пластик.

Плоская вывеска с эффектом объема

Об’ємні літери з бетону

Наше агентство займається різними креативними вивісками та може порадити, як вийти зі становища, якщо ви не хочете робити замовлення, але можете виконати роботи самостійно. Простим та стильним варіантом буде вивіска з бетону або навіть об’ємні букви з бетону. Це досить важка конструкція, але при правильному облаштуванні основи буде виглядати дуже цікаво, не гірше за дорогу вивіску.

Ваша агенція зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *