Нестандартні вивіски з тінню

Дуже нестандартні вивіски з тінню

Якщо вас цікавлять нестандартні вивіски, придивіться до зовнішньої реклами з тінню. Така конструкція буде цікавим варіантом для будівель, на фасадах яких власники не дозволяють встановлювати сучасні рекламні конструкції. Запропонований варіант вивіски обов’язково узгодять. У нього майже немає недоліків, тому що вдень тінь забезпечується сонцем, а в нічний – підсвічуванням. Зовнішній вигляд виробу дуже оригінальний.

Нестандартний підхід до зовнішньої реклами

Вивіски з тінню практично не трапляються в Україні. Тим часом, це цікавий підхід дозволяє зробити вивіски, коректні до архітектури фасаду. Фактично вони не виробляють навантаження на декоративну складову фасаду і підійдуть тими компаніями, які відчувають труднощі у відповідності будь-якої зовнішньої реклами з власником будівлі.

Особливістю вивіски з тінню є її плоский формат і невидима установка. Зазвичай така вивіска є плоскою конструкцією з міцного металевого прута або арматури, яка кріпиться за верхню частину до стіни будівлі під прямим кутом. У цьому випадку при попаданні на неї світла вивіска дає інформативну тінь на фасаді будівлі.

Вказівники з тінню

Подібний принцип може використовуватись і для покажчиків у приміщеннях торгових центрів та офісних будівель. Їхнім плюсом є непомітна установка. Такі покажчики особливо зручні у коридорах, де за замовчуванням немає природного освітлення. У променях сонця, якщо врахувати попадання світла на фасад, тінь також відкидатиметься на фасад.

Що потрібно для встановлення такої нестандартної вивіски

Якщо ви вирішили придбати вивіску з тінню, то враховуйте:

  • вам знадобиться дозвіл власника будівлі;
  • потрібне оформлення у відділі архітектури;
  • для освітлення потрібно кілька точкових джерел світла, але не потрібно робити підсвічування вивіски;
  • вартість такої вивіски буде невисокою через обмежений обсяг робіт;
  • на ціну у бік збільшення може вплинути установка та монтаж вивіски, якщо вона буде на висоті вище за перший поверх.

Нестандартні вивіски хороші тим, що добре запам’ятовуються перехожими. Виходячи з нашого досвіду, наші фахівці все ж таки рекомендують поєднувати таку зовнішню рекламу з більш звичними підходами. Це допоможе краще запам’ятати ваш бренд перехожим.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *