Кваліфікований
ремонт вивіски
у Києві

АГЕНТСТВО ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:
м: +38 (073) 043 59 93
т: +38 (044) 258 10 60

01
Ремонт
вивісок

Послуги ремонту вивісок
у Києві

Демонтаж пошкоджених вивісок

Ви можете замовити  у РА «Еліт» демонтаж пошкодженої вивіски як окрему послугу. При цьому наша бригада збереже елементи конструкції вивіски, що підходять для повторного використання.

Виготовлення вивісок із вторинних матеріалів

Наше агентство може використовувати демонтовані елементи конструкції та пластик для виготовлення нової вивіски.

Заміна елементів зовнішньої реклами

Ви можете замінити в РА “Еліт” плівку на вивісці, провести ремонт пошкоджень, українізувати російську вивіску та зробити інший ремонт вивіски.

Висотний монтаж вивісок

Ми можемо зробити монтаж вивіски на будь-якому поверсі. Для цього використовується спецтехніка і працює спеціально навчений персонал. Оплата таких робіт проводиться погодинно, що не включае стандартний ремонт вивіски.

Гарантія на ремонт вивісок

РА «Еліт» пропонує ремонт вивісок із гарантією. У зазначений термін наші монтажні бригади проведуть оновлення вивіски за гарантійних пошкоджень за рахунок агенції (умови в гарантійному талоні).

02
Роботи

Послуги

03
Про економію

Чому все ж ремонт вивіски?

Ремонт вивіски – це реальна економія

РА «Еліт» пропонує робити ремонт вивісок креативно, вносити модні опції та ставитись до реклами як реального інструменту просування компанії.

Якщо ви хочете заощадити, але оновити вивіску, а також виправити ушкодження та зробити обклеювання оракалом, тоді можна зробити ремонт вивіски з доопрацюванням. В цьому випадку в залежності від особливостей може проводитися демонтаж вивіски або можна обійтися без цього.

Що можна зробити? Перш за все можна додати об’ємні елементи або замінити об’ємні літери. У тому числі, щоби виконати українізацію вивіски. Після певного часу будь-якій зовнішній рекламі потрібно обклеювання оракалом, яке ми проводимо у Києві.

В окремих випадках потрібен ремонт конструкції, заміна напрямних, ремонт електрики або заміна світлодіодів. У воєнний час або після погодної негоди потрібна заміна пластику або повне відновлення вивіски.

Всі ці роботи проводить наше агентство за доступними цінами руками досвідчених майстрів, щоб вивіска магазину, кафе чи офісу вас радувала. Також ми пропонуємо сезонне обклеювання вітрин і встановлення автоматики на вивіску.

Наша команда працює у Києві у воєнний час!