Рождественское оформление витрин. Идеи

Різдвяне оформлення вітрин – пара ідей на замітку

Різдвяне оформлення вітрин – замовити чи зробити самостійно?

Різдво – це особливий час, коли в атмосфері відчувається магія моменту навіть затятими атеїстами. У цей період люди перебувають у піднесеному настрої та роблять покупки. Тому, використовуючи традиції та обряди, рекомендуємо вам попрацювати над збільшенням продажів. Місцем, де зазвичай продають різдвяні сувеніри, вважається Christmas Village, так називалося місце у Страсбурзі, куди їздили купці за поповненням запасів. Згодом з’явилося поняття турист, зараз різдвяні села працюють на мешканців свого містечка та на туристів. Так лави в таких селах завжди робили різдвяне оформлення вітрин. Сьогодні покажемо, що ви можете зробити самостійно.

Звезда для витрины из веток Елочка с шарами для витрины Елочка с игрушками для витрины

Якщо у вас не буде особливого бажання та часу, щоб виконати новорічне оформлення вітрин, не біда. Наша агенція зовнішньої реклами “Еліт” це зробить за вас. Причому ми маємо пакети обслуговування для великих магазинів, не обмежених бюджетом, так і для маленьких бутіків.

Кульки, іграшки та природні матеріали…

Різдвяне оформлення вітрин тим добре, що може виготовлятися з підручних матеріалів. Насамперед, куль, ялинкових гілок та бантів. Якщо немає ялинкових гілок, не проблема, їх можна замінити на звичайні гілки, які можна набрати в найближчому парку. Для виготовлення імітації ялинок, зірочок, вінків підходять обрізки дошки, тонкі та товсті гілки. Доповнюють цей антураж зазвичай розписні вітрини. Це можуть бути малюнки або наклейки на вікна. В обох випадках варіанти мають право на життя.

Украшение витрины рисунком
Прикраса вітрини малюнком
Простые рисунки на стеклах
Прості малюнки на склі
Гномы на стеклах
Гноми на шибках

Рождественские рисунки на стеклах

Необычные рисунки на стеклах
Незвичайні малюнки на склі

Ми вирішили зробити вибірку, яка допоможе вам зробити різдвяне оформлення вітрин своїми руками. Наклейки на вікна з новорічною тематикою можна замовити в нашому агентстві. Вони виконуються з оракалу, який підрізається малюнком на плотері. Це робиться швидко, так що ми можемо допомогти вам зробити вже намальовані в редакторі наклейки на вікна або запропонувати свою версію.

Елка из ложек для фаст фуда Елка из проволоки с LED Cristmas village для кондитерской

Надувні кульки або ялинкові іграшки

Якщо ви поцікавитеся нашими останніми публікаціями про святкування Різдва у різних країнах, то помітите особливості різдвяного оформлення вітрин у Парижі, Страсбурзі, Варшаві, Лондоні та інших європейських містах. До загальноприйнятого тренду відноситься різдвяне оформлення вітрин вінками з ялинкових гілок з вогнями та іграшками. Але це лише один із варіантів.

Ящики с подарками Елочка для витрины Светящиеся елочка из досок

Також можна побачити оформлені вивіски гігантськими ялинковими іграшками, спеціальними дитячими іграшками, наприклад, ведмежатами. Можна для оформлення використовувати звичайні надувні кулі. Обмежень загалом немає.

Різдвяне освітлення – більше вогнів

Звичайно, основним елементом різдвяної вивіски будуть різдвяні вогні. Їх має бути багато, що особливо привабливо у нічний час. Крім цього, такі гірлянди, незважаючи на свою яскравість, дуже мало споживають електрики і не розряджають навіть powerbank.

Универмаг Saks Fifth Avenue
Універмаг Saks Fifth Avenue
Универмаг Saks Fifth Avenue
Універмаг Saks Fifth Avenue

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *