Освещение парка на Рождество в Пенсильвании 2022

Різнокольорові новорічні гірлянди в оформленні вулиць 2022

Новорічні гірлянди різних кольорів для різдвяного настрою

Новий рік та Різдво вже прийнято зустрічати з новорічним декором, щедро прикрашеним LED-вогнями. Але, як правило, надається перевага білому світлу. Однак, таке різдвяне освітлення суттєво поступається багатобарвному оформленню ландшафту. Особливо такий варіант урочистого декору поширений у США. Буквально в кожному штаті можна зустріти свої щедро прикрашені сади, що світяться. Традиція походить від характеру вогнів Christmas Village, тобто торгових рядів, які прийнято називати різдвяним селом.

Разноцветные новогодние гирлянды в Портланде Орегон
Різнокольорові новорічні гірлянди в Портланді, Орегон

Різнокольорові новорічні гірлянди часто використовуються для освітлення святково-фасадної реклами. Тут, як кажуть, однотонний настрій не в моді. віт підкреслює форму, тому багатобарвність стає частиною новорічної інсталяції. Мета нашої публікації полягає в тому, щоб зацікавити вас у новорічному оформленні ваших магазинів, кафе, офісів та прилеглої території. Ці роботи може успішно виконати наше агентство зовнішньої реклами “Еліт”.

Чудове різнобарв’я

Використання різнокольорових новорічних гірлянд загалом нехитро. Достатньо гірляндами різних кольорів прикрасити дерева та кущі, при цьому не пропускаючи жодного насадження. Яскраві враження після цього вам та відвідувачам цього місця гарантовані. Це завжди виглядає чудово.

Новогодние гирлянды в Канзасе
Новорічні гірлянди у Канзасі

Як правило, новорічні гірлянди для цього використовуються одноразово. В окремих випадках уцілілі пристрої відправляють на вторинне використання, але частіше в утилізацію та переробку. Тому немає сенсу дбати про безумовну надійність таких гірлянд. У середньому вони мають забезпечити висвітлення протягом 2-3 місяців. З огляду на ці особливості монтаж та встановлення новорічного освітлення вкрай проста. Головне освітлювальні прилади приєднати до джерела струму. Причому електрика може бути одержана і від сонця за допомогою мобільних батарей.

Рождественские гирлянды в Гринсборо 2022
Різдвяні гірлянди в Грінсборо 2022

Чем больше цветов, тем лучше

Можна обмежитися 2-3 кольорами новорічних гірлянд, але якщо їх буде більше, святковий ефект буде вражаючим. Так влаштований людський мозок, що вогні сприймаються як синонім задоволення та щастя. Тому, чим більше кольорів ви задіяєте в ландшафтному оформленні, тим краще.

Разноцветные гирлянды в Массачусеттсе
Різнокольорові гірлянди в Массачусетсі

Ці ж рекомендації стосуються оформлення Christmas Village, такі різдвяні об’єкти незмінно приваблюють відвідувачів.

Светящаяся рождественская деревня
Різдвяне село, що світиться
Праздничные огни в Пенсильвании
Святкові вогні у Пенсільванії
Праздничная подсветка парков
Святкове підсвічування парків
Разноцветная подсветка парков
Різнокольорове підсвічування парків
Разноцветное освещение в Мичигане в 2022 году
Різнокольорове освітлення в Мічигані у 2022 році

Ваша агенція зовнішньої реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *