Шоппинг или просто праздничное освещение в Париже

Святкове освітлення у новорічному Парижі 2022

Яке святкове освітлення можна побачити у новорічному Парижі у 2022 році

Париж – це мрія багатьох, вона так і залишається у мріях або стає реальністю, це залежить від статку та можливостей. Але кожен з нас може помилуватися різдвяними вогнями на відео, що ми пропонуємо зробити нашим читачам і провести дослідження новорічної прикраси вулиць столиці Франції. Яке воно, які фішки, чи варто запозичувати, чи щось можна замінити?

Елементи різдвяного оформлення на вулицях Парижа

На вулицях Парижа можна спостерігати три елементи різдвяного декору, це:

  • численні світлодіодні гірлянди – на перилах, вікнах, деревах;
  • ялинки біля кожного входу до магазину з LED-освітлення;
  • фасадні інсталяції, що світяться.

Потрібно сказати, що святкове висвітлення Парижа за президента Макрон виглядає дуже скромно і навіть формально, але є цікаві знахідки. До них відносяться освітлення дерев у формі дзвіночків на легкому каркасі. Очевидно, таке рішення багато в чому спрощує встановлення світлодіодних вогнів, а головне їх демонтаж.

Незважаючи на те, що Париж – це Париж, але виглядає свято не святково. Принаймні обстановка не втягує у святкове середовище. Проте все виглядає красиво.

Праздничное освещение на улицах Квебека
Праздничное освещение на улицах Квебека
Пример освещения праздничными огнями
Приклад освітлення святковими вогнями
Праздничное освещение в провинциальной Европе
Святкове освітлення у провінційній Європі

Використання штучних ялинок робить Новий рік безпечнішим для природи, але менш вражаючим прикрасою магазинів.

Фасадні інсталяції та святкове освітлення – це цікаво

Звісно, крім вогнів цікавить ще й святкове освітлення фасадів, це звані фасадні конструкції чи інсталяції. На вулицях Парижа можна часто зустріти такі рішення із зовнішньої реклами, проте це не дуже поширено.

Найцікавішим варіантом є навісні фасади з динамічними вогнями, але це цілорічна інсталяція. При цьому багато магазинів мають святкове освітлення фасаду, і воно має дуже привабливий вигляд.

Знахідки, які ми рекомендуємо

По-перше, монохромне освітлення виглядає красиво, але поступається кольоровим світловим інсталяціям. Сказане краще продемонструвати відповідними фото, де показано святкове освітлення у різних кольорах. Це справді казково красиво та по-справжньому святково.

Christmas mall Decoration2

Christmas mall Decoration

Cristmas Shopping Centre

Big Cristmass Village in Shopping Centre

Big Cristmass Village

Рождественские наклейки на окна
Рождественские наклейки на окна

По-друге, рекомендуємо робити оформлення вітрин та інтер’єрні інсталяції в стилі Christmas Village, тобто йдеться про різдвяне село. Стилістика дуже популярна в оформленні вітрин, оскільки дозволяє не тільки заманити клієнтів, але й рекламувати акційні товари. Крім цього, як інтер’єрна реклама можна зустріти реальні Christmas Village всередині торгових центрів в мега-інсталяціях. Подібні рішення є прийнятними і для вулиці.

Як замовити святкове освітлення

Щоб замовити святкове освітлення, потрібно вибрати аналог та визначитися із зразком. Наша агенція зовнішньої реклами може реалізувати схожі проекти, що показані на фото.

Ваше агентство зовнішньої реклами “Еліт”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *