Изготовление вывески - крышная конструкция

Як виконується виготовлення вивіски на виробництві

Небагато про те, як відбувається виготовлення вивіски в рамках замовлення

Такі процеси, наприклад, як виготовлення вивіски, зазвичай приховані від очей замовника. Сьогодні ми розповімо трохи про виробничий процес народження зовнішньої реклами та трохи покажемо процеси, про які йтиметься. Звичайно, будь-яке виготовлення вивіски починається з дизайну. Причому він складається не тільки з формального малюнка, а й з планування підсвічування, вибору матеріалів і кріплень. Треба сказати, що багато агентств зовнішньої реклами відштовхуються саме від дизайну вивіски, потім пропонуючи замовнику типові рішення, які також є в нашому асортименті.

Типові види вивісок

На вулицях Києва можна зустріти різноманітні вивіски, але в основному вони всі підпадають під кілька популярних видів, наприклад:

Слід сказати, що це види більше відбивають самі процес виробництва, а чи не самі типи зовнішньої реклами. Тому, якщо дивитися на проблематику з точки зору реклами, можна розкрити безліч цікавих рішень, які допоможуть конкретному бренду індивідуалізуватися. Хорошим прикладом є робота одного австралійського агентства, яке розробило феноменальний дизайн вивіски для м’ясного магазину. Але сьогодні у нас йтиметься не про рекламу та різноманітність дизайну, а про конкретне виготовлення.

На що варто звернути увагу

Насамперед, слід розуміти, що перелічені види вивіски можуть поєднуватися щодо однієї зовнішньої рекламі. Таких прикладів маса, проте, знову ж таки вони стандартні. Найчастіше поєднують світловий короб з лайбоксом або вивіску без підсвічування з оформленням вітрин, намагаючись підійти до оформлення фасаду в комплексі.

Рішення однієї вивісці можуть поєднуватися. Від різноманітності технологій ціна буде вищою, але й рекламна активність таких вивісок повністю себе окупає. Наприклад, роблячи об’ємні літери, додайте об’ємний елемент із підсвічуванням.

Якщо потрібно відносно недорога, але модна преміальна вивіска, замовте зовнішню рекламу на основі фасадних панелей. Наприклад, ми можемо фрезерувати дані панелі та зробити підсвічування на просвіт. Одночасно ви відремонтуєте фасад та зробите актуальну вивіску.

Об’ємні літери можуть виконуватись у різний спосіб. Наприклад, їх можна зробити з декількох шарів пластику і під ними виконати контражурне підсвічування. Вийде, звичайно, дешевше, ніж традиційні об’ємні букви. Виготовлення вивіски як процес є дуже різноманітним, і треба використовувати всі доступні можливості, щоб достукатися до потенційного споживача.

Від чого залежить виготовлення вивіски та складність?

Звичайно, ціна на виготовлення вивіски у Києві відштовхується від вартості матеріалів та вартості робіт. На фото показано процес виробництва зовнішньої реклами. Деталізація та складність впливає на кінцевий бюджет замовлення, але продуманий підхід дозволяє отримати недорогі та дуже цікаві зовні вивіски. Зверніться до нас, якщо вас цікавить виготовлення нестандартної вивіски не як у всіх, ми реалізуємо ваші ідеї! Подивіться, як можна реалізувати, здавалося б, звичайні вивіски лише на рівні виробництва.

Звичайне та незвичайне виготовлення вивіски

Ваша агенція зовнішньої реклами “Еліт”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *