Архітектурна вивіска: нові тенденції у дизайні

Архітектурна вивіска: нові тенденції у дизайні

Архітектурна вивіска або вивіска розміром з фасад

У зарубіжній практиці зовнішньої реклами є поняття, як архітектурна вивіска. Йдеться про спеціальні види рекламних конструкцій, що інтегровані у архітектурне рішення будівлі чи споруди. Це за замовчуванням мега-або супервеликі вивіски. Вони включають елементи декору, які є невід’ємною частиною архітектури будівлі.

Ми підібрали цікавий набір фото, де показано архітектурну вивіску у всій своїй красі. Це рішення щодо зовнішньої реклами обійдеться недешево, але повністю виправдовує вкладення за рахунок чудової запам’ятовування бренду. Зазвичай такі вивіски встановлюють на етапі капітального ремонту фасаду, вони часто поєднуються з технологією вивіски на вентильованому фасаді. Виходить стильно та оригінально.

Для кого підійдуть архітектурні вивіски

Насамперед, це рішення розраховане на великі офіси та організації зі своїми виробничими чи офісними приміщеннями. Архітектурна вивіска розробляється на етапі створення 3D-макету оновлення фасаду. Проте є й дешевші варіанти. Наприклад, обробка вхідної групи з установкою елементів вентильованого фасаду та вивіски у поєднанні з даним видом обробки.

Архітектурну вивіску встановити можна порадити ВНЗ, театру, музею, торговому центру, виробництву або офісній будівлі. Таке рішення застосовується і для малих форм, наприклад, для магазинів, коли вивіска займає всю доступну поверхню фасаду. Таке рішення насамперед добре запам’ятовується перехожим, оскільки вони звертають увагу на нестандартний фасад.

Які матеріали застосовуються для архітектурних вивісок?

Оскільки йдеться про великі конструкції зовнішньої реклами, то вивіски виготовляються із стандартної сировини з використанням навісних панелей, інших фасадних конструкцій, лакофарбових матеріалів та засобів обробки. Допускається використання металу та нанесення вивіски на фасад за допомогою бетону та штукатурки. Підсвічування в цьому випадку виконується як для архітектурних об’єктів.

Ви можете ознайомитися з варіантами виконання та вирішити, наскільки цей варіант зовнішньої реклами та вид архітектурної вивіски підходить для вашого бізнесу. Вдалого перегляду.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *