Банерні вивіски на всі випадки

Банерні вивіски: коли малий бюджет не в шкоду зовнішньому вигляду

Якщо у вас невеликий рекламний бюджет на зовнішню рекламу, зупиніть свій вибір на банерній вивісці. Вона прийнятна для всіх напрямків діяльності і прекрасно приваблює покупців з мінімальними витратами. Банерні вивіски також встановлюють часто як покажчики. Причому замовник практично не обмежується бюджетом, якщо потрібно виріб великого розміру. Це доступно і добре працює для залучення клієнтури.

Баннерная вывеска
Банерна вивіска прекрасно справляється зі своїми завданнями.

Банерні вивіски для магазинів в ТЦ

Рекламні конструкції з банера можна натягнути всюди. Вони можуть закривати скляні поверхні або буквально виконувати завдання огорож «блекаут» у виставкових комплексах, офісах або торгових центрах. Використовуючи банерну тканину, замовники не обмежуються форм-факторами стандартних рекламних рішень. На банері можна надрукувати будь-яке зображення і декорувати їм будь-який простір.

Банерні площині для будівельних організацій

Ви ведете будівництво, але не хочете псувати зовнішній вигляд кварталу? Це легко реалізується за допомогою банерних площин. Встановіть каркас або закріпіть банер прямо на будівлі на час проведення будівельних робіт, зберігши естетичний зовнішній вигляд навколишнього простору.

Банер великих розмірів одночасно стане рекламою діяльності компанії. З його допомогою можна запропонувати комерційні приміщення, квартири або будівельні послуги. По закінченню терміну експлуатації банерна тканина використовується для гідроізоляції фундаментів.

Банерна вивіска для перукарні, салону, кафе або фермерського магазину

Зовнішня реклама в будь-якому форм-факторі обходиться досить дорого і вимагає дорогих вкладень. Однак питання зовнішньої реклами перукарні, салону, кафе або невеликого магазину може бути ефективно вирішено за допомогою банерної вивіски. Це недорого і добре привертає перехожих.

Як зробити красиву банерну вивіску?

За розробкою дизайну і макета вашої майбутньої зовнішньої реклами можна звернутися до наших фахівців. Тим часом не завадить перед цим визначитися в перевагах.

Маркетологи агентства зовнішньої реклами «Еліт» підготували список вдалих рішень:

  • банерна вивіска повинна бути виконана в тон або на контрастному тлі по відношенню до фасаду;
  • її функція повинна бути іміджевої або інформаційної. На банері можна помістити будь-яку яскраву графіку з назвою і слоганом або ж інформацію про свої послуги;
  • текст повинен бути видно з наступного відстані: опис послуг – з 3 метрів, підзаголовки – з 10 метрів, назва – з 20 і більше метрів.

Бажано, щоб дизайн банерної вивіски поєднувався з внутрішнім інтер’єром або фасадом будівлі.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *