Ретро вивіска для м'ясного магазину

Брендування та зовнішня реклама: вивіска для м’ясного магазину

Вивіска для м’ясного магазину Springfield Butchers від Xtra Shiny – комплексне рішення щодо зовнішньої та інтер’єрної реклами

Коли ви або обране агентство підходить у комплексі, вдається отримати потужніший і цілеспрямований рекламний меседж. Як це реалізує, наприклад, вивіска для м’ясного магазину Springfield Butchers від Xtra Shiny, Аделаїда, Австралія. Її зроблено агентством Xtra Shiny, виконавши комплексний проект із рекламного брендування.

В результаті вийшов дивовижний інтер’єр, який ніби розкриває внутрішній простір тваринницької ферми. Від магазину вражає брутальністю, натуральністю та винятковою якістю, яка зводиться в основну мету та асоціативно пов’язується зі смаком тих, хто це зробив. Потрібно сказати, що власник Xtra Shiny чимось схожий на австралійського фермера – великий, бородатий та грубий. Саме його ідеї втілені у запропонованому дизайні. Інтер’єрна реклама Springfield Butchers від Xtra Shiny є знаковим прикладом, з яким потрібно обов’язково ознайомитися.

Про Springfield Butchers: вивіска для м’ясного магазину зроблена з алюмінію та дерева

Xtra Shiny взялось за комплексне замовлення, яке надійшло після початку реконструкції м’ясного магазину Springfield Butchers, що вже діяло, в Аделаїді. Основне завдання полягало в тому, щоб відійти від клінічного білого кольору, прийнятого в магазині та використання нержавіючої сталі.

Деталі інтер’єру створювали з дерев’яного бруса, кам’яного пісковика, плямистої гуми, а також завдяки вінтажним світильникам, замовленим із Польщі. Причому це освітлення не зовсім дизайнерське, це преміальне промислове освітлення для аграрних приміщень, ферм та скотарів.

Вивіска виготовлена ​​з листа алюмінію, з якого навмисно не прибирали плями. Літери зварені з окремих шматків, де зроблені методом згинання, а серцевина – це пофарбований у червоний колір усічений дерев’яний брус. Це приклад вивіски, яку можна зробити власноруч.

Фотосесію зробив після запуску магазину Джонатан Ван дер Кнаапа. Причому проекту вже понад 10 років цей шедевр з’явився в 2008-2009 роках, але і зараз є взірцем дизайну вивіски для м’ясного магазину та іншого рітейлу.

Вивески в супермаркетах

Відмінні риси проекту

Хочемо звернути увагу на стилізацію, детальне та кольорове опрацювання проекту. Ви можете його скопіювати, взяти за прототип для свого магазину або створити щось нове. Але обов’язково запозичуйте досвід, це корисно для підтримки креативного бачення.

Агентство зовнішньої реклами «Еліт» буде раді вам надати послуги в оформленні торгових залів фірмових магазинів та виготовить вивіску для м’ясного магазину за зразком або унікальним дизайном. Ми завжди поряд з вами!

Агентство зовнішньої реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.