Портфоліо

АГЕНТСТВО ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:
м: +38 (073) 043 59 93

01
Портфоліо

Обслуговування клієнтів

02
Робимо

Нові види вивісок

Новинки: від форми до оформлення

Нестандартні підходи в рекламі

Агентство пропонує вивіски різних форматів і розробляє нові форми зовнішньої реклами. Наприклад, ландшафтну світлову колону для газонів, оформлення вітрин цифровими рекламними плакатами. Ми гарантуємо високу ефективність роботи зовнішньої реклами і сподіваємося на хороші відгуки.

Пропозиції для торгових центрів

Готові рішення для ТЦ

Для торгових центрів агенство зовнішньої реклами пропонує монтаж стін і колони з внутрішньою підсвіткою для рекламних повідомлень. Такі конструкції можуть розроблятися і встановлюватися на етапі будівництва.

Цифровизация зовнішньої реклами

Цифрові панелі і стіни

Сучасні рекламні конструкції мають на увазі розумну цифровизацию. Агентство зовнішньої реклами займається впровадженням цифрових стін з використанням безрамних панелей, які отримують найкращі відгуки.

03
Робимо та продаємо

Виставкове обладнання

Виставки та презентації

Промо-меблі

Рекламні конструкції, які зазвичай використовуються для виставок і презентацій, відмінно виконують завдання промомеблів в офісах. Агентство зовнішньої реклами «Еліт» має великий досвід і може взяти на себе створення меблів для магазинів в ТЦ «під ключ».

Від зони рецепшн до оформлення фронт-офісів

Зовнішня реклама в інтер'єрі

Виставкове обладнання все частіше використовується для офісів, магазинів і торгових площ. Особливо такий підхід оформлення брендованої зони рецепшн, конструкції для промо товарів і залів затребуваний у великих компаній.

Зовнішні рекламні конструкції

Промо-конструкції для вулиці

Мобільні рекламні конструкції хороші тим, що компанії з фасадним розміщенням можуть не оплачувати дозвіл на їх установку. Виносні стенди, банери і рекламні модулі можуть використовуватися в будь-якому місці, де потрібно промо.

04
Продаємо

Готові вивіски

05
Робимо

Захисні екрани
з рекламою

Поділ громадських зон

Мобільні стіни

Мобільні прозорі стіни можуть використовуватися в якості захисних, обмежувальних і рекламних огорож. Вони зручні для розміщення різних POSматеріалів.

Стійки для обслуговування клієнтів

Екрани для обслуговування

Захисні екрани з акрилу для персонального обслуговування клієнтів отримують хороші відгуки і затребувані в косметичних салонах, в клієнтських зонах офісів і в невеликих магазинах.

Прозорі перегородки для офісів

Екрани для робочих зон

Відкриті робочі простори можуть бути розділені прозорими рекламними конструкціями, які будуть носіями різної службової інформації.

06
Далі буде

В перспективі

Мобільний додаток для клієнтів

Android-управління вивісками

Клієнти агентства зовнішньої реклами зможуть управляти вивісками за допомогою мобільного додатку. Спеціальне програмне середовище інтегрується з відеосистемою і дозволяє налаштовувати освітлення. Сподіваємося на хороші відгуки.

Цифрова & Зовнішня реклама

Відео-стіни будь-яких форматів

Неонові стіни великих форматів на фасадах можуть застосовуватися для просування бренду в рекламних кампаніях. Але це вигідніше для рекламодавця, звертає увагу на ефективність вкладень і тривалість експлуатації зовнішніх конструкцій.

Робота в регіонах через представників

Мережа партнерів в Україні

Якщо ви маєте гарні відгуки в своєму місті і хочете працювати в складі великого агентства зовнішньої реклами, ми можемо прийняти вас у свої ряди. Репутація, виробничі можливості і доступ до фахівців допоможуть поліпшити рівень пропонованих послуг.

07
Вже є

Що зроблено?

1 2
19
22
13 2
22 1
6 2
17
16
08
Ті, кого ми цінуємо

Наші клієнти