Інтер'єрна реклама нового покоління: MicroLED Samsung

Цифрова інтер’єрна реклама MicroLED

Інтер’єрна реклама нового покоління: MicroLED Samsung

Цифрові вивіски повільно та впевнено входять на ринок, але ще трохи вибираються споживачами через високу ціну. Але якщо вам потрібна інтер’єрна реклама нового покоління, то 110-дюймова світлодіодна панель MicroLED Samsung – це те, що необхідно для привернення уваги потенційних клієнтів.

samsung microled dl2

Передісторія

Ще близько 10 років тому було запропоновано безрамкові LED-панелі, які можна було поєднати в цифрову панель будь-якого розміру. Модульна збірка повинна була забезпечити успіх технології, але вона була прийнята в масах. Напевно, справа у високій ціні та відсутності пропозиції. Агентства зовнішньої реклами так і не освоїли цей напрямок, залишивши поза увагою таку значну розробку у сфері фасадної та інтер’єрної реклами.

samsung microled dl5

Тим часом у країнах стали з’являтися інтерактивні вивіски, причому мега-размеров. Це стало знаковою подією, але знову ж таки не повсюдною. В Україні таких прикладів і не з’явилося, що досить скромно характеризує нашу країну у прихильності до технологій.

MicroLED Samsung для інтер’єрної реклами

Зараз інтер’єрна реклама в частині домашнього обладнання, насамперед, знову штурмується Samsung. Можливо, сучасний досвід зможе зробити більший внесок у розвиток технології. Новий продукт не потребує складного підключення, а вже є готовим модулем інтер’єрної реклами. І, звичайно, виглядає на стіні дуже вдало як для домашнього кінотеатру, так і для модуля інтер’єрної реклами.

Декілька слів про характеристики MicroLED Samsung

Як зазвичай, MicroLED Samsung – це приголомшлива реалістична яскравість кольорів, реалізована за допомогою діодів, що самовипромінюють. Він є продовженням тієї самої технології «Стіни» – системи модулів для монтажу цифрових стін. Але в цьому випадку нічого налаштовувати не потрібно. MicroLED Samsung реалізований у форм-факторі звичайного ТБ, на його базі є унікальні відео-, аудіо- та інтелектуальні функції.

samsung microled dl3

Причиною випуску надвеликого екрану «з коробки» стало зростання попиту на ринку. Цей продукт пропонують і на комерційному ринку для інтер’єрної реклами в торгових центрах і магазинах. Його можна встановити в кафе чи музеї. Варіацій багато, а успіх у глядачів та перехожих буде забезпечений.

Інновації

Гарантована якість картинки 4K та 8 мільйонів пікселів. Процесор Micro AI забезпечує приголомшливий контент 4K HDR, який дає реалістичну якість зображення, що модерується для кожної сцени. Використовувані світлодіоди максимально довговічні, якість картинки не падатиме протягом усього терміну корисної експлуатації.

samsung microled dl1

Samsung – це перша фірма, яка зробила цілісний екран такого розміру, впровадивши інноваційні технології у виробничий процес. У майбутньому на прилавках магазинів електроніки з’являться ТВ-панелі менших розмірів, щоб багато користувачів могли насолоджуватися якістю MicroLED.

samsung microled dl4

Зауважте, що екран має імерсивний дизайн, тобто не має рамки. На панелі можна транслювати одночасно до чотирьох джерел сигналу. Крім цього, інтелектуальні функції забезпечують напрочуд реалістичний звук.

MicroLED – це дієвий спосіб інтер’єрної реклами, щоб привернути увагу відвідувачів і покупців.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *