Новогодняя фотозона в детское кафе

Дитяче кафе: фотозони

Дитяче кафе: фотозони замість зовнішньої реклами

У торгових центрах можна часто побачити використання фотозони замість зовнішньої реклами. Але цей прийом рідко застосовується у кафе на центральних вулицях. Це може бути пов’язане з обмеженнями зовнішнього вигляду вивісок та зі складнощами погодження з відділом архітектури.

Дорога фасадна реклама – привід для спільних вкладень власників торгової франшизи

Тим не менш, якщо це можливо, не можна упускати можливість створення креативної фасадної реклами дитячого кафе. Звичайно, треба починати з дозволу на встановлення вивіски. Ви або ваша довірена агенція зовнішньої реклами можете проконсультуватися з цього приводу зі спеціалістами відділу архітектури міста. Для цього буде потрібно лише попередній ескіз.

Фотозона реалізується за допомогою вивісок, сіті-лайтів та мобільних рекламних конструкцій, що виносяться на вулицю під час роботи кафе. Створення на вулиці зони для фотографування дітей позитивно вплине на настрої батьків. За доступних цін і цікавого меню вони будуть із задоволенням заходити на сімейний обід у вихідні дні, а молоді мами зустрічатимуться у вас за чашкою кави, гуляючи з дітьми.

Для цього потрібно місце з незначною загазованістю, відкрита веранда в будь-який час року, зона ігор і фотозона для зйомки. Все це може стати частиною зовнішньої реклами вашого дитячого кафе. Ця ідея добре підходить для розробки та продажу франшизи, тобто відкриття мережі таких кафе. Причому початкові вкладення створення креативного фасадного рішення можна зробити разом з іншими власниками.

Оптове виробництво вивісок

Виробництво кількох масивних вивісок обійдеться дешевше за одиницю ніж одного екземпляра. Здешевлення очікує не тільки за рахунок спільної статті витрат на розробку рішення, а й при закупівлі агентством зовнішньої реклами витратних матеріалів. Праця робітників теж обійдеться дешевшою. Непохитною залишиться тільки установка вивіски та вартість виклику спецтехніки, якщо йдеться про складні навісні конструкції.

Тим не менш, подібний підхід має на увазі відразу три відчутні переваги:

  • ви зможете замовити першокласну зовнішню рекламу;
  • вартість екземпляра вивіски дитячого кафе чи фасадного рішення обійдеться дешевше;
  • замовлення окремих елементів можна виконувати поступово без подорожчання за рахунок комплексного замовлення.

Наше агентство зовнішньої реклами має тривалий досвід роботи та виконання комплексних замовлень для банків та мережевих кафе. У вас є можливість скористатися нашим досвідом та замовити креативне виконання вашої майбутньої вивіски дитячого кафе.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.