фасадна вивіска з підсвічуванням

Фасадна вивіска з підсвічуванням на основі панелей

Фасадна вивіска з підсвічуванням на основі вентильованих панелей

Оформлення фасаду на основі вентильованих фасадів з вивіскою відноситься до категорії архітектурних вивісок. Іншими словами, до категорії зовнішньої реклами, інтегрованої в інженерну конструкцію об’єкта нерухомості. Так може бути зроблена фасадна вивіска з підсвічуванням у поєднанні тільки з вхідною групою або оформлена вся будівля. Ми приготували добірку вдалих фото з оздобленням будівель фасадними панелями.

Основна перевага використання фасадних панелей у виробництві зовнішньої реклами – це гнучкість підходу до встановлення

Найважливішою перевагою фасадних вентильованих панелей є можливість відмовитися від традиційних матеріалів під час виготовлення зовнішньої реклами. На готових панелях фрезою вирізається зображення, під звільненим місцем робиться освітлення. Таким чином, при замовленні дорогої вивіски одночасно «вбивається два зайця»: оновлюється фасад і встановлюється фасадна вивіска з підсвічуванням.

Якщо замовник хоче отримати об’ємне зображення на фасаді, то архітектурне рішення може бути доповнене об’ємними літерами та навіть традиційними вивісками. Стандартні конструкції знімаються і їх місце встановлюються нові. З цієї причини поєднання традиційного підходу до встановлення зовнішньої реклами та архітектурної вивіски добре підходить для торгових центрів, що надають можливість оренди фасадної площі для встановлення вивісок організацій, що знаходяться на території офісно-торгівельних приміщень.

Фасадні панелі – швидкий та порівняно недорогий варіант оздоблення фасаду

Використовуючи архітектурний підхід та поєднуючи зовнішню рекламу з оздобленням фасаду, ви завжди можете комплексно підійти до оновлення зовнішнього вигляду офісної або торгової будівлі чи входу. Така фасадна вивіска з підсвічуванням зробить його привабливішим, підвищить гудвіл компанії, розташує навколишніх та мешканців прилеглих житлових районів.

Архітектурні вивіски на основі технології вентильованих панелей – це новий, але вже усталений тренд у зовнішній рекламі. Вже сьогодні його активно пропонують у Києві для швидкого введення в експлуатацію торгових приміщень та офісних будівель.

Технологія також активно використовується обладнання рекламою вхідних груп торгових центрів і супермаркетів.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *