Гарні види рекламних вивісок

Цікаві ідеї та види рекламних вивісок

Цікаві ідеї та види рекламних вивісок – це вражає

Джерело натхнення важливе і використовується не лише нашими замовниками, а й професійними дизайнерами. Цікаві ідеї та види рекламних вивісок стануть корисною підмогою у виборі напряму, матеріалів, форми та конструкції зовнішньої реклами. Бажаємо вам приємного перегляду та цікавих результатів. Агентство зовнішньої реклами «Еліт» (Київ) може запропонувати свою допомогу у розробці, плануванні, виготовленні та монтажі вивісок будь-якої складності.

Вивіски з дерева чи бетону

Ви хочете виділитися на тлі інших закладів та магазинів, при цьому витратити мінімум коштів на зовнішню рекламу? Це реально, якщо використовувати два популярні у будівництві матеріали – бетон або дерево. Почерпніть цікаві ідеї та виберіть відповідні види рекламних вивісок.

У першому випадку вивіска виливається за допомогою попередньо підготовленої форми або використовується метод художнього формування для створення об’ємних декоративних елементів аналогічний барельєфу. Оздоблення виконується за допомогою прозорих і пігментованих лакофарбових матеріалів або. Якщо ви виготовлятимете табличку з бетону, обов’язково використовуйте базальтову або пропіленову фібру для армування виробу.

При виготовленні вивіски з дерева особливу увагу приділіть освітленню. У іншому процес виробництва зовнішньої реклами у разі нагадуватиме столярні роботи. За допомогою дерева можна робити таблички та невеликі вивіски для кафе, ресторану, сільського готелю та інших туристичних закладів.

Дерев’яні вивіски добре виглядають в інтер’єрі та підходять для інтер’єрної реклами. Причому в даному випадку можна використовувати фанеру, меблевий щит або ОСБ-плити. Вологостійка фанера підходить і для архітектурних вивісок, про які ми вже розповідали.

Сучасні та ретро-вивіски з металу

Металеві вивіски, виконані за допомогою художнього кування, це перші у своєму роді приклади реклами. Вони прикрашали старовинні шинки, придорожні готелі та виконували роль вказівників та знаків перед населеними пунктами. Вони можуть бути виконані в сучасному та ретро-виконанні.

Лайтбокси та цифрові інтер’єрні вивіски

Цей вид реклами ефективний, щодо бюджетний, легко встановлюється та демонтується. Іншими словами, підходить для невеликих магазинів, аптек, салонів та закладів, що знаходяться в орендованих приміщеннях. У класичному виконанні під час виготовлення зовнішньої реклами доповнює основну вивіску, виконану з допомогою технології світлових коробів. Зазвичай такі лайтбокси встановлюються на бічних фасадних стінах, щоб залучати перехожих.

Крім фасадної установки лайтбокси запропоновані у форм-факторі сіті-лайтів. Подібні конструкції часто використовують у інтер’єрній рекламі. Цікавим варіантом подібних рішень є інтер’єрні лайтбокси та Smart Digital signage.

Вивіски для супермаркетів

Якщо ви маєте свої супермаркети або відкриваєте відділ, то вам буде цікаво ознайомитись із прикладами інтер’єрної реклами для рітейлу.

Архітектурні вивіски

Архітектурні вивіски, у тому числі на вентильованих фасадах.

Кутові, вертикальні та банерні вивіски

Кутові, вертикальні та банерні вивіски.

Інтер’єрні вивіски для торгових центрів

Для торгових центрів

Смішні вивіски та зовнішня реклама для кафе

Смішні вивіски та зовнішня реклама для кафе

Просто гарні вивіски

Покажіть нашому менеджеру вивіску, що сподобалася, і ми її реалізуємо.

Ваше агентство зовнішньої реклами Еліт (Київ).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *