Інтер’єрні вивіски

Найбільш ходові інтер’єрні вивіски і рішення для офісів

Багато компаній розміщені в торгових і бізнес-центрах, тому інтер’єрні вивіски і їх вибір дуже актуальне. Для цих цілей менеджери агентства зовнішньої реклами «Еліт» підібрали кілька привабливих прикладів на фото.

Вивіска на стіні в зоні рецепшн

У зоні рецепшн, над стійкою секретаря, прийнято розміщувати вивіску, виконану в техніці об’ємні букви. Вона може прикрасити і будь-яку вільну стіну при вході, а в якості альтернативи ми пропонуємо стіни-лайтбокси та колони з підсвічуванням.

Ще одним цікавим варіантом розміщення вивіски є стіл секретаря. Секретарська стійка може бути виконана під замовлення і містити елементи зовнішньої реклами.

Вертикальний лайтбокс-вивіска для торгових центрів

Уявіть себе, коли ви гуляєте по торговому центру. До великих інтер’єрних вивісок ви придивляєтеся тільки з відстані, зі сходів або піднесення. Але що робити власникам маленьких бутиків, як звернути увагу клієнтів?

Для цих цілей є універсальне рішення, дуже популярне серед наших клієнтів з невеликими магазинчиками, сервісними центрами, кафе і салонами. Це вертикальна вивіска лайтбокс, яка показана на прикладі.

Це вертикальна вивіска лайтбокс
Це вертикальна вивіска лайтбокс

Сяючі стіни і колони – ідеальні інтер’єрні вивіски з прекрасною ефективністю

Робити щити з підсвічуванням в ТЦ – це не ноу-хау, але завжди можна підійти до питання виробництва і монтажу оригінально. Використовуйте для власної реклами колони і стіни біля вашого офісу чи магазину в ТЦ. Розміщення на проході вони здалеку привертають клієнтуру в ваш заклад або магазин.

Також зверніть увагу на новинку – кутові вивіски. Такі рішення застосовні в інтер’єрі і на вулиці.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.