Популярні види вивісок

Як правильно зробити вибір? Популярні види вивісок

Популярні види вивісок

Сьогодні ми торкнемося тривіального питання і розповімо, як виглядають популярні види вивісок. Ця інформація допоможе вам правильно і технічно коректно формувати технічне завдання виконання зовнішньої реклами. Причому зробимо це з умовною фільтрацією: від дешевших і дорожчих.

Потрібно сказати, що популярні види вивісок відносяться до різних цінових категорій. Тому вартість не є визначальною у виборі, зробленому клієнтом. Як правило, наші замовники формують свою думку на основі побачених прикладів, тому ми намагаємося розширити робочі набори зовнішньої реклами за рахунок закордонного досвіду та результату креативного пошуку рекламних агенцій. Ви можете ознайомитись з нашими фотоальбомами, де знайдеться відповідний вид вивіски.

Популярные виды наружной рекламы

Фасадна табличка

Це найпростіший варіант реклами вашого магазину чи підприємства. Виконується зазвичай у вигляді металевої та пластикової таблички. Зазвичай такі встановлюються державними установами чи школами. За кордоном такі таблички висять на вході і в дорогі салони-магазини.

Номер будинку з рекламою

Якщо ви є власником приміщення, можна встановити табличку з номером будинку, що містить рекламу вашої фірми. Такий вид зовнішньої реклами відносно ефективний, але добре запам’ятовується перехожим.

Таблички відкрито/закрито та неонові вивіски

Це дуже популярні види вивісок. Вони недорогі, компактні, рідко вимагають оформлення у відділі архітектури, оскільки неонова вивіска може бути встановлена ​​у вікні. В асортименті нашого агентства ви знайдете неонові вивіски «Кава-чай», «Відкрито/закрито», вивіски аптеки та ветеринарного магазину, дискотеки або дитячого кафе.

Оформлення вітрини – аплікації на вітрини

Нанесення зображення, надрукованого на плівці, що самоклеїться, це відомий трюк. В окремих випадках, наприклад, якщо у вас більшу частину фасаду займають вікна, цей вид зовнішньої реклами може виконати роль вивіски. Не нехтуйте дешевим способом просування з цікавим ефектом. Обклеювати можна не лише вікна, а й двері. Причому в окремих випадках тематика може бути декоративною, а чи не рекламною.

Стенд або мимоходи, що окремо стоїть

Це недорогі, але дуже дієві види зовнішньої реклами, що замінюють рекламу на встановлених сіті-лайтах. Належать вони до мобільної реклами, тому не вимагають оформлення у відділі архітектури міста. Це ж стосується й оформлення вітрин, що зазвичай не потребує погодження з міськвиконкомом. У поєднанні ці два види реклами виглядають дуже ефектно.

Банерна розтяжка

Вивіску та зовнішню рекламу можна виконати за допомогою банерної розтяжки. Особливо у випадках, коли потрібно закрити непрезентабельний фасад без проведення ремонту. За допомогою банерів можна сховати не лише стіни, а й вікна, які ви не хочете міняти та показувати відвідувачам.

Плоска вивіска

Такий вид вивіски є популярним за рахунок низької ціни. Він виготовляється з пластику, на який наносяться декоративні елементи. Зазвичай це робиться за допомогою плівки, але обробка може бути об’ємним елементом, але виключаючи об’ємні літери.

Лайтбокс із бічним кріпленням

Якщо шукати недорогі та ефективні популярні види реклами, то ви не зможете пройти повз лайтбокс з бічним кріпленням. Зазвичай його функції входить привертання уваги перехожих, але деякі організації обмежуються подібною вивіскою. У дорожчому варіанті лайтбокси доповнюють світловий короб або поєднуються з ним.

Ростова фігура

Йдеться про окрему рекламну конструкцію, виконану у вигляді фігури. Це може бути казковий персонаж, який приваблює відвідувачів, або фото реальної людини на пластиковій основі.

Світловий короб

Цей вид реклами часто називають вивіскою з підсвічуванням. Сам світловий короб зазвичай робиться прямокутним, але можуть бути винятки. При криволінійній формі короба вартість такої вивіски значно збільшиться. Світлові елементи розміщуються усередині короба.

Об’ємні літери

Об’ємні декоративні елементи зовнішньої реклами не дуже популярні через високу вартість, але це стосується об’ємних букв. Вони є за технологічним виконанням аналогом світлового короба, виконаного за криволінійною формою. Кожна така літера зазвичай має підсвічування.

Стелла

Дуже зручний вид реклами для віддалених торгових чи офісних об’єктів. Також за допомогою стел оформляють територію, що прилягає до підприємств, виставкових центрів, галерей на відкритому повітрі.

Дахова конструкція

Зовнішня реклама, що встановлюється на даху, незалежно від виконання, буде називатися даховою конструкцією. У таких видах пристроїв вже не важливий вид вивіски, а лише те, що для її встановлення потрібен спеціальний каркас для кріплення та утримування вивіски. В окремих випадках йдеться про складну інженерну конструкцію, здатну витримувати різні навантаження.

Як сформувати техзавдання для агентства зовнішньої реклами

Спочатку будь-якому замовнику потрібно подивитися приклади, якими бувають популярні види вивісок. Після цього варто спробувати уявити вивіску: які б елементи ви хотіли бачити, якого типу вони мають бути. Обов’язково це варто доповнити зразковими розмірами. Це буде достатньо, щоб отримати попередню вартість замовлення. Точна калькуляція агентством буде надано після виїзду майстра на місце встановлення, проведення вимірів та огляду місця та способу кріплення. Якщо вас не влаштовує ціна, спробуйте поторгуватися або підібрати вам вигідніший варіант конфігурації замовлення або виду вивіски.

 

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *