Як виконується монтаж вивіски

Установка зовнішньої реклами на фасад і дах будівлі

Монтаж вивіски або об’ємних літер повинен бути продуманий інженером, що здійснює авторський нагляд, відразу після огляду об’єкту і розробки дизайну. Щоб дорога зовнішня реклама не вийшла з ладу і міцно трималася на основі, монтаж повинен бути виконаний кваліфікованими фахівцями. Як виконується монтаж вивіски, погодився розповісти співробітник інженерного відділу РА «Еліт».

Монтаж вывесок
Монтаж вивісок вимагає високої інженерної кваліфікації

Зазвичай кваліфікована бригада виконує установку, реконструкцію, реставрацію, ремонт, заміри та інженерне проектування зовнішньої реклами та обстеження конструкцій. Окремо обумовлюються висотні роботи і установка дахових конструкцій.

Що потрібно

Для установки зовнішньої реклами часто необхідне використання техніки і маніпуляторів, що в підсумку впливає на вартість робіт. Не варто вдаватися до послуг приватних монтажників. Для установки вивісок потрібно добре володіти навичками установки банерів, лайтбоксів, об’ємних літер. Всі перераховані роботи вимагають якісної установки і підключення електрики. Чим більше вивіска, тим більше досвід потрібно від монтажника.

Послідовність робіт, виконуваних при монтажі вивіски, зазвичай виглядає так:

  • електротехнічні роботи;
  • обшивка і підготовка фасаду;
  • установка зовнішньої реклами;
  • підключення електрики і тестування роботи вивіски.

Кріплення вивіски з підсвічуванням до стіни

Перед початком роботи інженер РА «Еліт» уточнює всі аспекти підключення електрики і монтажу вивіски. Готову вивіску розпаковують і укладають на горизонтальну поверхню лицьової частиною вгору.

До моменту безпосереднього кріплення вивіски до стіни повинні бути виконані роботи по підключенню електропроводки. Деякі види вивісок на увазі монтаж водовідвідних жолобів. Особливо це стосується об’єктів, де крім зовнішньої реклами виконуються роботи по обшивці фасаду або області вивіски алюмінієвими панелями. Відповідно, з утепленням або без.

Після проведення підготовчих робіт виконується безпосередній монтаж зовнішньої реклами. Верхня частина вивіски знімається. На стіну встановлюється шаблон для розмітки місця свердління отворів для дюбелів. Задня стінка вивіски просверливается разом зі стінкою. Робляться місця кріплення під дюбель відповідної довжини, яка залежить від ваги конструкції.

В окремих випадках вивіска кріпиться на металевий каркас. Тоді розмітка для кріплень планується і наноситься в момент установки каркасної конструкції і обшивки фасаду алюмінієм.

Після влаштування кріплень кріпиться лицьова частина вивіски. Це потрібно робити, починаючи з одного боку і обережно притискаючи лицьову частину конструкції по всьому периметру.

Установка об’ємних літер з контражуром

При використанні в вивісці підсвічування з контражур для монтажу використовуються шурупи більшої довжини, ніж сам дюбель. Крім цього додаються втулки 3-4 см завдовжки. Вони необхідні для красивого світіння контражурной підсвічування, яку кріплять на тильній стороні конструкції зовнішньої реклами.

Монтаж підсвічування

Підсвічування підключають вже після монтажу букв або вивіски. Але вже в момент установки шаблону потрібно просвердлити два отвори, в які вводяться дроти. Підключення внутрішньої ланцюга до проводів зазвичай виконується звичайної скручуванням, яку ізолюють силіконовими насадками. Підключається вивіска зазвичай через один або кілька трансформаторів з вимикачем, які можуть бути розміщені зовні або всередині будівлі.

Светодиодные модули для вывесок
Світлодіодні модулі для вивісок

Цифрове управління вивіскою

Вимикач може бути забезпечений спеціальним реле з бездротовим підключенням і таймером. У ланцюг харчування можна додати датчик освітленості, щоб вивіска спалахувала в сутінки і відключалася вранці в залежності від настання темряви і ранку. В окремих випадках в разі використання динамічної підсвічування встановлюється плата електронного управління, до сценаріїв якої можна підключитися через комп’ютер або спеціальну панель. Такі вузли управління зазвичай підтримують передачу даних по Wi-Fi і 4G.

Реле времени с таймером для подключение вывесок
Реле часу з таймером для підключення вивісок

Цікавим рішенням є спеціальні музичні вивіски для нічних майданчиків і клубів, освітлення яких змінюється під музику.

Що таке парусність?

Залежно від виду вивіски і її розміщення на фасаді або даху будівлі, потрібно враховувати ефект парусності. Тобто, яким чином буде поводитися зовнішня конструкція при вітрі. Причому, за досвідом, для створення вітрильної навантаження досить звичайних протягів, які є звичайним явищем на вулиці міст.

Крышная конструкция, учитывающая парусность
Щоб уникнути такого эфекту як парусність, потрібно опорна конструкція. яка буде утримувати зовнішню рекламу при поривах вітру.

Зазвичай парусність враховується в дахових конструкціях. Для цього потрібна наявність додаткових упорів. Віддається перевага окремим об’ємним елементам замість суцільних світлових коробів. Чим менше площа лицьової частини конструкції, тим менше ефект парусності.

Якщо ви хочете проконсультуватися з нашим інженером по характеру конструкції зовнішньої реклами на вашому об’єкті, телефонуйте прямо зараз. Він вам докладно пояснить, як виконується монтаж вивіски в вашому конкретному випадку.

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *