Як замовити зовнішню рекламу в Парижі: вивіски і вулиці столиці

Як замовити зовнішню рекламу: які вивіски прийнято робити в Парижі

Приклад, як замовити зовнішню рекламу, ми вирішили розглянути на прикладі Парижа, показавши деякі вулиці. Виявилося, що найпопулярнішими у французькій столиці є банерні вивіски, брендовані тенти і парасольки. Традиційні в нашому розумінні вивіски можна зустріти вкрай рідко. При цьому вони будуть невеликими і елегантними – ніяких МЕГАКОНСТРУКЦІЙ. В цілому, вхідні групи магазинів в Парижі дуже скромні. Часто виконані в старовинному форматі. Дуже популярна поклейка вітрин. І, мабуть, такі особливості пов’язані з дизайн-кодом міста.

Вывески на торговых улицах Парижа
Вивіски на торгових вулицях Парижа

Банерна вивіска і тенти – як основа зовнішньої реклами магазинів Парижа

Незважаючи на те, що віконні козирки вже не призначені для того, щоб закривати від сонця, вони видніються на кожному розі торгових вулиць Парижа. Звичайно, до таких хитрощів вдаються численні кафе, які прямо на тротуарах влаштували літню зону. Або ж під козирками виставлений товар. Зазвичай це різноманітні сувеніри або квіти.

Ми вирішили розібратися, чому саме така еклектика вивісок Парижа. І яку замовити зовнішню рекламу, якщо пощастить тут відкрити магазинчик. І, не дивлячись на досить скромний зовнішній вигляд, ці бутіки щодня торгують на велику суму.

Старовинна еклектика Парижу

Вивіски Парижа розвивають ідею старовинного інтер’єру. Навіть у нових закладів простежується вгадуваний паризький стиль. Вся справа в тому, що багато магазинів розташовані на перших поверхах будинків, де спочатку не передбачалися великі торгові площі. Тому навіть великі магазини знаходяться в приміщеннях, які об’єднані з приміщень дрібніших крамниць.

Вони представляли собою невелику кімнату з вікнами вітринами з внутрішнім приміщенням. Двері і вікна часто представляли собою єдину вхідну групу, яку робили з дерева. Вивіски були з боковим кріпленням або ж розміщувалися в вікнах. Згодом власники кафе і магазинів задіяли і верхню частину, над вікнами магазина, обробивши її деревом з підсвічуванням. Саме там розміщувалися і вивіски.

З появою банерній тканині дуже багато вивісок робилися з того ж матеріалу, що і козирки. Причому нерідко назва кафе наклеєно саме на козирки з тенту. Ця традиція збереглася.

Наймодніші вивіски Парижа

Приїжджі боятися виділятися, тому при відповіді на питання «Як замовити зовнішню рекламу» вибирають стандартний підхід. Це оздоблення фасаду, вставляють у вхідну групу вікна як вітрини. Невелика вивіска над магазином. Вона може підсвічуватися зверху або ж «контражур». Якщо ви захочете замовити найпростішу вивіску, нічого страшного, парижани і гості столиці Франції більше звертають уваги на товар.

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *