nestandartnye obemnye bukvy

Як зробити дизайн вивіски

Як зробити дизайн вивіски бюджетно

Якщо ви думаєте про те, як зробити дизайн вивіски для магазину або салону, що довго працює, то настав час зайнятися ребрендингом. Що це таке? Йдеться про оновлення фірмового стилю. Зазвичай така необхідність виникає у ряді випадків: під час капітального ремонту магазину, при зниженні рівня продажів, при зміні асортименту та профілю.

Незалежно від цього, коли ви вже успішно пройшли перший етап розвитку, є сенс підійти до питання презентації себе серйозніше. Сьогодні ми розглядаємо, як зробити дизайн вивіски яскравим, елегантним та привабливим для потенційних клієнтів. Це не таке просте завдання, зазвичай нею займаються рекламні агенції повного циклу. Це досить дорога послуга, тому клієнти часто шукають, як зробити дизайн вивіски за більш доступною ціною, але з максимальним ефектом.

Насамперед, прив’язка об’єкту

Якщо ви не робите дизайн вивіски на мережевий магазин або кафе, треба починати роботи з прив’язки до конкретного об’єкта нерухомості. Чи буде це зовнішня реклама на фасаді орендованого приміщення чи постійне встановлення фасадної конструкції? Це також має значення. Вибране агентство зовнішньої реклами може зробити вивіску з прив’язкою до фасаду без неї. Але з прив’язкою у замовника набагато більше можливостей отримати цікавіше рішення.

Намагайтеся представити та записати всі свої вимоги або побажання до вивіски, зробіть фото фасаду з різних боків, а також вкажіть розташування щодо доріг з активним рухом транспорту.

Виберіть прототип

На підставі існуючих вимог вам буде легше вибирати прототип майбутньої вивіски. При цьому враховуйте: чим більше завдань та робіт ви сформулюєте агенції, тим дорожче це вам обійдеться. Вимоги повинні бути верифіковані, також варто показати, що вам сподобалося з таких вивісок. Знайти відповідний варіант можна в галереях нашого сайту або пошукових системах.

Вивіски для кафе

Технічна верифікація

Після отримання необхідних даних співробітник агентства або виробничого підприємства може розрахувати, скільки коштів обійдеться вам вивіска. В результаті сформується додатковий перелік вимог та обмежень.

З чого складаються вимоги:

  • з обмежень, які з умов використання матеріалів виготовлення зовнішньої реклами;
  • з особливостей підсвічування та його монтажу;
  • це також розміри, деталізація декору та допустимі кути гострих елементів.

На підготовлених матеріалах, списку вимог та обмежень буде набагато простіше створювати дизайн нової вивіски.

Як зробити дизайн вивіски

Вибір фірмових кольорів та рекомендації з дизайну

Коли ви замислюватиметеся над тим, як зробити дизайн вивіски, не можна випустити з уваги і асоціативні характеристики. Зовнішня реклама має викликати правильну реакцію перехожих, мотивуючи їх до покупки послуг чи продукції. Це завдання має кілька етапів реалізації. Фасадна реклама повинна бути приємна оку, викликати потрібні емоції, бути цікавою, а також такою, що запам’ятовується, спонукати до дії. Тільки в цьому випадку вкладення у виготовлення вивіски будуть повністю виправдані.

Плюсом такого підходу є прагматичність. Замовник вивіски отримає бажане відповідно до свого бюджету.

Що потрібно підготувати, щоб замовити дизайн вивіски

Підбиваємо підсумки, як ви можете замовити або самостійно зробити дизайн вивіски:

  1. Запишіть ваші побажання та вимоги. Заберіть із них зайве та надмірне.
  2. Виберіть вивіску-прототип, яка максимально відповідає вашим уявленням про зовнішню рекламу на фото.
  3. Опишіть колірну гаму, характер кріплення та підсвічування.
  4. Зверніться до нас в агентство.

Після консультацій з фахівцем вам простіше найняти дизайнера самостійно, або ви зможете скористатися послугами агентства зовнішньої реклами, що відповідає вашим вимогам.

Телефонуйте зараз, якщо ви готові замовити вивіску або у вас є питання, як зробити дизайн вивіски. Запропонований підхід допоможе суттєво заощадити на замовлення.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.