Контакти

Час роботи

Понеділок – П’ятниця

09:00 – 18:00

Телефони

Моб.: +38 (073) 043 59 93

Тел.: +38 (044) 258 10 60

01
Вартість

Розрахунок

02
В деталях

Консультуємо

Вибір конструкції

Підберемо відповідний вид реклами

Перед виготовленням зовнішньої реклами важливо знайти компроміс між вартістю і ефективністю. Наше агентство допомагає компаніям правильно підібрати і замовити вивіску в Києві і пропонуємо грамотне консультування клієнтів із регіонів.

Узгодження з міськими службами

Вимоги та розміри

Щоб замовити вивіску в Києві, потрібно узгодження дизайну і конструкції в міському відділі архітектури. У кожному місті є свої вимоги до рекламних конструкцій. Наше агентство пропонує розробку технічного дизайну вивісок.

Оптимальне технічне рішення і нагляд

Особливості установки

У виготовленні зовнішньої реклами монтаж має визначальне значення. Інженерний підхід до оформлення фасаду дозволяє скоротити вартість монтажу зовнішньої конструкції та забезпечити безперебійну її роботу з мінімальним обслуговуванням.

03
Про работу

Як замовити?

Виїзд і виміри безкоштовно

Визначитися з розмірами

Если вы знаете размеры заказанной вывески , этого недостаточно для расчета заказ . При изготовлении световых и несветовых вывесок в Киеве особое внимание уделяется крепления рекламной конструкции и подключению  к свету .

Файли або замовлення дизайну

Визначитися з дизайном

Виготовлення зовнішньої реклами починається з замірів і розробки дизайну. Наше агентство може запропонувати цифрову зовнішню рекламу з підключенням панелей. До розробки будь-яких рекламних матеріалів для досягнення ефекту потрібно підійти відповідально.

Технічне узгодження і оплата

Технологічна карта

Инженерный подход является отличительной чертой работы РА « Элит » . Агентства размещают наружную рекламу с нарушениями требований к монтажу . Наша компания предоставляет гарантию на все вывески и предлагает их квалифицированной обслуживание .

04
Про замовлення

Що потрібно?

05
Чекаємо

Як до нас дістатися?