Контакти

01
В деталях

Консультуємо

Вибір конструкції

Підберемо відповідний вид реклами

Перед виготовленням зовнішньої реклами важливо знайти компроміс між вартістю і ефективністю. Наше агентство допомагає компаніям правильно підібрати і замовити вивіску в Києві і пропонуємо грамотне консультування клієнтів із регіонів.

Узгодження з міськими службами

Вимоги та розміри

Щоб замовити вивіску в Києві, потрібно узгодження дизайну і конструкції в міському відділі архітектури. У кожному місті є свої вимоги до рекламних конструкцій. Наше агентство пропонує розробку технічного дизайну вивісок.

Оптимальне технічне рішення і нагляд

Особливості установки

У виготовленні зовнішньої реклами монтаж має визначальне значення. Інженерний підхід до оформлення фасаду дозволяє скоротити вартість монтажу зовнішньої конструкції і забезпечити безперебійну її роботу з мінімальним обслуговуванням.

02
Про работу

Як замовити?

Виїзд і виміри безкоштовно

Визначитися з розмірами

Якщо ви знаєте розміри замовленої вивіски, цього недостатньо для розрахунку замовлення. При виготовленні світлових і несвітлових вивісок в Києві особлива увага приділяється кріпленню рекламної конструкції та підключенню до світла.

Файли або замовлення дизайну

Визначитися з дизайном

Виготовлення зовнішньої реклами починається з замірів і розробки дизайну. Наше агентство може запропонувати цифрову зовнішню рекламу з підключенням панелей. До розробки будь-яких рекламних матеріалів для досягнення ефекту потрібно підійти відповідально.

Технічне узгодження і оплата

Технологічна карта

Інженерний підхід є відмінною рисою роботи РА «Еліт». Агентства розміщують зовнішню рекламу з порушеннями вимог до монтажу. Наша компанія надає гарантію на всі вивіски і пропонує їх кваліфіковане обслуговування.

03
Про замовлення

Що потрібно?