Наклейки на вікна

Наклейки на вікна

Симпатичні та неперевершені за ефективністю наклейки на вікна

Пропонуємо вам ознайомитися з фотоальбомом, завдяки якому ви зрозумієте, що наклейки на вікна можуть замітити вивіску. Так оформити вітрину магазину пропонує наше агентство зовнішньої реклами «Еліт» своїм клієнтам за стисненого бюджету та складнощів з поставками матеріалів.

З чим добре поєднуються наклейки на вікна? Звісно, ​​з фасадним декором. Найцікавішою сучасною пропозицією вважаються вивіски для магазинів, виготовлені на основі алюмінієвих фасадних панелей. Принцип виготовлення є досить простим: фасад магазину або будівлі декорується фасадними панелями. В одній з них фрезерується логотип компанії та назва та зсередини встановлюється світлодіодне підсвічування. Такий підхід у зовнішній рекламі називається архітектурною вивіскою.

Але найбільш ефектно він виглядає, якщо поєднується з оформленням вітрини за допомогою наклейок на вікна.

Чи потрібно оформлення оформлення вітрини у відділі архітектури міста?

Наклейки на вікна не належать до фасадної реклами, тому не підлягають оформленню. З логотипом, розміщеному на фасадній панелі трохи складніше, тому узгодження з міським відділом архітектури все-таки потрібне, але процес протікає досить швидко і без особливих проблем.

Наклейка на вікно замість фасадної вивіски

При великих вітринах можна обійтися невеликою фасадною табличкою-вивіскою та зробити оформлення, використовуючи лише наклейки на вікна. У такому підході два плюси – з одного боку, декорується вітрина та фасад, з іншого боку – наклейки виконують роль вивіски та штор.

Наклейки на вікна замість вивіски:

  • це вигідно;
  • це нетривіально;
  • це швидко;
  • це ідеально підходить для орендованих торгових площ у торгових центрах.

Чи можна міняти наклейки на вікна?

Ви можете кожен сезон змінювати дизайн своєї вітрини, зберігаючи загальний стиль, який згодом стане пізнаваним. Якщо власник торгового приміщення проти встановлення вивіски та облицювання фасадними панелями. Немає жодних проблем, можна оформити вітрину. У цьому випадку підійдуть також вивіски із мінімальною кількістю кріплень на фасаді. Це можуть бути лайтбокси та вивіски з двома точками кріплення.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *