Original signs

Оригінальні вивіски у зовнішній рекламі

Вибираємо оригінальні вивіски за фото прикладів

Сьогодні в нашій публікації йтиметься, якими бувають оригінальні вивіски і чому важливо креативно ставитись до питання реклами. Оригінальність, звісно, ​​є двигуном як прогресу, а й уваги оточуючих. Тільки нестандартні урбаністичні елементи та конструкції можуть стати такими, що запам’ятовуються. Причому вони не повинні бути екстра-складними, але вони мають привертати увагу перехожих. При виготовленні вивісок з використанням нестандартних ідей враховуйте, що арт-перформанси можуть відволікати водіїв, що проїжджають.

Виготовлення вивісок за прототипами

Якщо ви бажаєте зробити оригінальну вивіску, але не бажаєте виділяти великий бюджет на зовнішню рекламу, використовуйте готовий зразок. Що це таке? Це приклад зовнішньої реклами та виготовлення своєї версії на його основі. Це просто, ефективно та наочно для замовника та підрядника.
Які прийоми використовуються для виготовлення оригінальних вивісок:

  • продумано вибирається замість установки вивіски, причому незалежно від того, чи це ландшафтна скульптура чи невелика вивіска на фасаді;
  • освітлення дуже важливе, причому іноді недорогі, але цікаві деталі просто заманюватимуть відвідувачів. Зробіть підсвічування правильної коробки входу в кафе або цікавий контражур, підсвітіть деталі на просвіт. Це сприймається перехожими з інтересом;
  • ефект руху цікавий, але складний у реалізації. Крім цифрових вивісок, які можна встановити в торгових центрах, можна зробити вивіски з імітацією ефекту руху або з динамічним підсвічуванням;
  • нестандартні конструкції: наприклад, у вашому логотипі є буква «А», спробуйте винести її за межі основної конструкції. Це може бути назва «Буквар» з випадаючою літерою або літери з нахилом або на похилій поверхні.

Не забувайте, що дуже цікаво виглядають кутові та вертикальні вивіски.

Оригінальність – це завжди яскрава вивіска

В окремих випадках досить складному вписати рекламні конструкції в архітектурний ансамбль, так як порушуватиметься архітектурний задум, а вивіска виглядатиме незграбно. Але коли це необхідно, то можна обійтися і нейтральною монохромною вивіскою або невеликою табличкою, встановивши рекламну стелу біля дороги.

Використовуйте наші фотоприклади, щоб визначитися з прототипом. Наше агентство зовнішньої реклами може реалізувати будь-який задум незалежно від рівня складності. Звертайтеся, ми допоможемо зробити креативну вивіску для вашого бізнесу.

Ваше агентство зовнішньої реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.