Про рекламну агенцію
і зовнішню рекламу

АГЕНТСТВО ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:
м: +38 (073) 043 59 93
т: +38 (044) 258 10 60

01
Бізнес-цілі

Хто ми?

Рекламне агентство «Еліт» пропонує нестандартний комплексний підхід до виробництва зовнішньої реклами та має стабільно хороші відгуки.

Наша команда готова запропонувати виготовлення цікавих рекламних конструкцій, оформлення фасаду і інтер'єрну рекламу в поєднанні з маркетинговою підтримкою. Ми сподіваємося на ваші відгуки.

Зазвичай ви отримуєте послуги в рекламному агентстві? Дизайн, виготовлення та монтаж зовнішньої реклами. Усі відштовхуються від бюджету та вартості рекламної конструкції, яку ви можете собі дозволити.

РА «Еліт» відштовхується завжди від ідеї, яка просуватиме ваші товари та послуги. Незалежно від бюджету ви отримаєте рекламну вивіску, зупиняєте погляд перехожих, та інтер’єрне оформлення, яке всі розглядатимуть відвідувачі з інтересом.

Рекламне агентство «Еліт»  це завжди лише передові ідеї рекламного просування за допомогою об’ємних та плоских фасадних рекламних конструкцій. Найкращі матеріали та ноу-хау. Бажаєте зробити цифрові стіни або кероване освітлення вивіскою з мобільного телефону? Чи приваблює вас динамічне підсвічування лайтбоксу? Потрібна нестандартна мега-вивіска, об’ємні букви на дах чи цифрова стіна? Наші інженери вирішать складне завдання і завжди отримують чудові відгуки.

Почніть співпрацювати з нами, щоб зрозуміти, що з себе представляє якісне рекламне обслуговування. І ви будете про нас розповідати своїм друзям, як про своє агентство зовнішньої реклами, з яким працюєте на постійній основі!

02
Команда

Фахівці

agentstvo internet reklamy pic 1 1800
Рекламний менеджмент
inzhenernaya podderzhka2
Інженерна підтримка
klientskij servis
Клієнтське обслуговування
Відмінністю нашої компанії є не тільки низька вартість виробництва зовнішньої реклами, але і консультації клієнтів по просуванню їх продуктів і послуг за допомогою візуальних форм.

Зовнішня реклама на різноманітних візуальних носіях дозволяє скоротити загальну вартість рекламних кампаній. Зазвичай в агентствах пропонують певні позиції – вивіски з підсвічуванням і без, лайтбокси, обклеювання вітрин, міжвіконний світлові короби і іншу продукцію. За ефективністю такий підхід не завжди гарантує хороші відгуки замовників.

Вартість розміщення і виробництва рекламних конструкцій обходиться в досить великі суми, але саме вони з продуманою розробкою дизайну дозволяють залучити покупців на місцях продажів. У багатьох випадках це більш ефективно, ніж альтернативне поширення реклами на ТБ, за допомогою поліграфії і міського транспорту.

Коли клієнти звертаються в РА «Еліт», завданням фахівців стає таке оформлення фасаду і інтер’єрної реклами, які своїм зовнішнім виглядом збуджують гострий інтерес потенційних клієнтів і покупців. Це досягається за рахунок різних рекламних матеріалів, форм і конструкцій, в тому числі, інформаційного характеру про послуги замовника.

В результаті виготовлення зовнішньої реклами для кожного клієнта РА «Еліт» носить індивідуальний характер і направлено на пошук унікальних факторів просування продукції на місцях продажів. Тісна співпраця часто переростає в справжню дружбу і постійне креативне обслуговування.

Наше агентство займається розробкою і розвитком нового напрямку – цифровий зовнішньою рекламою. Ми пропонуємо використовувати цифрові стіни в інтер’єрі та оформленні фасадів. Такі вивіски можуть стати ефективним джерелом цікавої споживачам інформації.

З цифровий зовнішньою рекламою клієнт може самостійно розміщувати будь-які відеоматеріали, знижуючи вартість ротації роликів на ТБ. Особливо це цікаво мережам магазинів і кафе, представленим в різних районах Києва та регіонах України. Оформлення фасаду від РА «Еліт» може стати ефективним рекламним носієм відеореклами в відмінними відгуками про нашу роботу.

03
Досвід
роботи

Послуги
зовнішньої реклами

04
Рекомендації

Наші клієнти