Про рекламну агенцію
і зовнішню рекламу

01
Бізнес-цілі

Хто ми?

Рекламне агентство «Еліт» пропонує нестандартний комплексний підхід до виробництва зовнішньої реклами та має стабільно хороші відгуки.

Наша команда готова запропонувати виготовлення цікавих рекламних конструкцій, оформлення фасаду і інтер'єрну рекламу в поєднанні з маркетинговою підтримкою. Ми сподіваємося на ваші відгуки.

Які зазвичай послуги ви отримуєте в рекламному агентстві? Дизайн, виготовлення і монтаж зовнішньої реклами. Все відштовхуються від бюджету і вартості рекламної конструкції, яку ви можете собі дозволити.

РА «Еліт» відштовхується завжди від продуктивної ідеї, яка буде просувати ваші товари і послуги. Незалежно від бюджету ви отримаєте рекламну вивіску, що зупиняє погляд перехожих, і інтер’єрне оформлення, яке будуть все розглядати відвідувачі з цікавістю.

Рекламне агентство «Еліт» – це завжди тільки передові ідеї рекламного просування за допомогою об’ємних і плоских фасадних рекламних конструкцій. Кращі матеріали і ноу-хау. Хочете зробити цифрові стіни або кероване освітлення вивіскою з мобільного телефону? Чи залучає вас динамічне підсвічування лайтбоксу? Чи потрібна нестандартна мега-вивіска, об’ємні букви на дах або цифрова стіна? Наші інженери вирішать найскладнішу задачу і завжди отримують відмінні відгуки.

Почніть співпрацювати з нами, щоб зрозуміти, що з себе представляє якісне рекламне обслуговування. І ви будете про нас розповідати своїм друзям, як про своє агентство зовнішньої реклами, з яким працюєте на постійній основі!

02
Команда

Фахівці

agentstvo internet reklamy pic 1 1800
Рекламний менеджмент
inzhenernaya podderzhka2
Інженерна підтримка
klientskij servis
Клієнтське обслуговування
Відмінністю нашої компанії є не тільки низька вартість виробництва зовнішньої реклами, але і консультації клієнтів по просуванню їх продуктів і послуг за допомогою візуальних форм.

Зовнішня реклама на різноманітних візуальних носіях дозволяє скоротити загальну вартість рекламних кампаній. Зазвичай в агентствах пропонують певні позиції – вивіски з підсвічуванням і без, лайтбокси, обклеювання вітрин, міжвіконний світлові короби і іншу продукцію. За ефективністю такий підхід не завжди гарантує хороші відгуки замовників.

Вартість розміщення і виробництва рекламних конструкцій обходиться в досить великі суми, але саме вони з продуманою розробкою дизайну дозволяють залучити покупців на місцях продажів. У багатьох випадках це більш ефективно, ніж альтернативне поширення реклами на ТБ, за допомогою поліграфії і міського транспорту.

Коли клієнти звертаються в РА «Еліт», завданням фахівців стає таке оформлення фасаду і інтер’єрної реклами, які своїм зовнішнім виглядом збуджують гострий інтерес потенційних клієнтів і покупців. Це досягається за рахунок різних рекламних матеріалів, форм і конструкцій, в тому числі, інформаційного характеру про послуги замовника.

В результаті виготовлення зовнішньої реклами для кожного клієнта РА «Еліт» носить індивідуальний характер і направлено на пошук унікальних факторів просування продукції на місцях продажів. Тісна співпраця часто переростає в справжню дружбу і постійне креативне обслуговування.

Наше агентство займається розробкою і розвитком нового напрямку – цифровий зовнішньою рекламою. Ми пропонуємо використовувати цифрові стіни в інтер’єрі та оформленні фасадів. Такі вивіски можуть стати ефективним джерелом цікавої споживачам інформації.

З цифровий зовнішньою рекламою клієнт може самостійно розміщувати будь-які відеоматеріали, знижуючи вартість ротації роликів на ТБ. Особливо це цікаво мережам магазинів і кафе, представленим в різних районах Києва та регіонах України. Оформлення фасаду від РА «Еліт» може стати ефективним рекламним носієм відеореклами в відмінними відгуками про нашу роботу.

03
Досвід роботи

Послуги
зовнішньої реклами

04
Рекомендації

Наші клієнти