Промо-заходи ВДНГ

Промо-заходи на ВДНГ – зовнішня реклама та виставкове обладнання

 

Промо-заходи на ВДНГ

За звичкою промо-заходи на ВДНГ називаються саме так, як це було за наших бабусь і дідусів, які любили відвідувати Виставку досягнень народного господарства. Сьогодні свої двері всім охочим відчиняє національний комплекс «Експоцентр України».

Він розташований і займає територію колишнього ВДНГ і є багатофункціональним комплексом, що спеціалізується на різних демонстраціях. В Експоцентрі традиційно проводяться виставки, є постійні експозиції досягнень українських підприємств у сфері промисловості, науки та інших галузях.
ВДНГ зберігав свою оригінальну назву з 1958 року заснування та до 1993 року. У середньому цей виставковий комплекс відвідує близько 1,5 млн осіб на рік.

На території Експоцентру України 17 павільйонів

Експоцентр України надає великі виставкові площі, які оформлені відомими митцями та архітекторами з періоду будівництва з 1949 по 1958 рік. Тож будь-який захід на ВДНГ у Києві стає подією.

Павільйон №1 прикрашений ажурною ротондою з 18 іонічними колонами, прикрашеними гербами областей України. Загальна виставкова площа становить 2200 м2, першому поверсі – 1900 м2, другою поверсі – 300 м2.

Окрім внутрішньої виставкової діяльності Експоцентр України займається організацією міжнародних виставок-ярмарок у різних країнах світу. Проводяться іноземні виставки, які хочуть привернути увагу покупців та виробників з України. Щорічно комплекс на своїй базі проводить 80 виставкових заходів, половина з них – зарубіжні. Беруть участь у них 20 країн світу.

Крім надання площ для проведення заходів, Експоцентр України організовує 20 власних спеціалізованих виставок, половина – міжнародних.

Виставковий комплекс має масштабні експозиційні площі:

  • у критих павільйонах – 18 тис. м2;
  • відкриті експозиції – 21 тис. м2;
  • відкриті демонстрації та конкурні поля – 30 тис. м2.

Зовнішня реклама на промо-заходах ВДНГ

Агентство зовнішньої реклами «Еліт» має досвід комплексного оформлення інтер’єрної реклами заходів на ВДНГ. Ми робимо це швидко, чітко дотримуючись термінів та добре знаючи інфраструктуру Експоцентру України. Власні монтажні бригади добре знайомі з вимогами розпорядника на встановлення рекламних конструкцій та розтяжок.

Найпопулярнішою виставковою рекламою залишаються банерні розтяжки. Наша компанія пропонує їх за доступними цінами, має можливість створення дизайну в найкоротші терміни. У разі потреби організуємо роботу позмінно у форматі 24/7.

Запрошуємо до співробітництва.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *