Навіщо потрібно виготовлення рекламних вивісок?

Реклама, в першу чергу — ефективний спосіб залучення потенційних споживачів. Чим цікавіше і доступніше вдається донести інформацію (про місце розташування компанії, сферу діяльності, знижки та ін.), тим більше ймовірності отримати в подальшому лояльного клієнта..

Навіщо потрібні рекламні вивіски?

Не варто недооцінювати рекламу: її «сила» в тому, щоб встановити взаємовідносини між продавцем товарів або послуг, і споживачем. Є й інші способи залучення клієнтів, однак саме реклама має конкурентні переваги: для великих компаній, які вже утвердилися на ринку і, тим більше, для стартапів, про які широкому споживачеві нічого не відомо.
Якщо запропонувати клієнту звернутися в яку-небудь компанію, про одну з яких він уже знає з реклами, а про іншу — нічого не чув, то, в більшості випадків, він вибере перший варіант.

Ефективним рекламним носієм виступають покажчики і вивіски. Розміщувати їх можна в потрібних для цього місця — наприклад, на стінах будинків. Однак така конструкція буде схильна до постійних впливів зовнішнього середовища, а її яскравий і охайний зовнішній вигляд — важливий фактор для просування товару.

Замовляти вивіски необхідно у компанії, яка спеціалізується на їх виготовленні. Якісна реклама – це перша заява про ваш продукт, який виступає надійним засобом для залучення аудиторії.Виготовлення висококласної вивіски — трудомісткий процес, який включає:

 • використання якісних матеріалів.
 • створення незвичайного, привабливого дизайну, концепція якого виступає «відображенням» рекламованого товару або послуги.
 • правильну подачу інформації про продукт.

Для реалізації задуманої концепції необхідна допомога професійної команди, і агентство зовнішньої реклами «Elite» – надійний партнер, який допоможе встановити зв’язок зі споживачем.

Всі ми пам’ятаємо прекрасну фразу: «Працює навіть найгірша реклама». Але навіщо ризикувати, якщо можна відразу ж добитися відмінного результату!

Які вивіски використовують для внутрішньої і зовнішньої реклами?

Ми пропонуємо:

 • вивіски для магазинів (з підсвічуванням);
 • об’ємні букви;
 • лайтбокси;
 • сітілайти;
 • неонові вивіски;
 • оформлення вітрин;
 • штендери;
 • рекламні плакати.

Вивіски з підсвічуванням допомагають вирішити відразу кілька важливих завдань:

 1. Привертають увагу потенційних замовників.
 2. Виступають як «творець» іміджу компанії.
 3. Є яскравим акцентом в дизайні інтер’єру, будівлі.
 4. У деяких випадках виконують функцію інформаційно-навігаційного покажчика.

Поширеним і економічним варіантом зовнішньої реклами виступають світлові короби — лайтбокси.

Лайтбокси «працюють» 24/7, і їх ефективність – незаперечна.
10

Ціна на такий вид реклами залежить від декількох факторів:

 • матеріалу;
 • розмірів вивіски;
 • додаткових побажань замовника.

Виготовлення лайтбоксів в Києві може бути як одностороннім, так і двостороннім. Фахівці агентства «Elite» розроблять унікальний дизайнерський макет, який не залишиться непоміченим.

Головна перевага лайтбоксів – можливість використання підсвічування в нічний час. Однак можна використовувати плоскі вивіски без підсвічування: вони популярні, так як виступають недорогою альтернативою «світящій» рекламі. Для виготовлення плоских вивісок може використовуватися пластик, дерево, метал та інші матеріали. Конструкція складається з металевого каркаса і поверхневого полотна — на нього поміщають самоклеючу плівку.

Виготовлення світлових вивісок дозволить рекламі цілодобово працювати на користь вашої компанії. Вивіски можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми. Основний акцент необхідно зробити на цікавий дизайн, який буде привертати увагу.

p1010408Об’ємні букви – один з найбільш затребуваних видів реклами і дієвий інструмент для залучення уваги потенційного споживача.

За допомогою об’ємних літер оформляються вивіски, які виконують відразу дві основні функції:

 • виступають в якості позначення місця розташування локації;
 • є готовою рекламою.

Можна виготовити різні види підсвічувань, в тому числі — кольорові, неонові або динамічні.

Ефективний вид реклами – комбіновані світлові вивіски, які представляють собою поєднання декількох видів вивісок. Наприклад — об’ємні букви з лайтбоксами або плоскими вивісками.

Така конструкція має масу переваг:

 • звертає на себе увагу;
 • дозволяє реалізувати всі побажання замовника;
 • виглядає індивідуально і креативно;
 • має можливість адаптації під будь-який бюджет

Як замовити ефективну зовнішню рекламу?

Агентство зовнішньої реклами «Elite» використовує нестандартний комплексний підхід, який допоможе здійснити головні цілі замовника: створити хороший імідж компанії і бути поміченим.

Рекламне агентство «Elite» пропонує не тільки монтаж вивісок в Києві «під ключ», а й дещо більше — ідею, яка стане ефективним інструментом для просування вашої продукції. Багато рекламнb[ компанії відштовхуються від бюджету проекту, проте наше завдання — результат. Незалежно від бюджету ви отримаєте рекламну вивіску, яка буде притягувати погляди перехожих і запам’ятовуватися.

Фахівці агентства зовнішньої реклами «Elite» з великим задоволенням візьмуться за реалізацію проекту будь-якої складності. Ми готові генерувати креативні ідеї для просування вашого бізнесу!