Рекламна стела Pepsi-Cola

Рекламні стели у зовнішній рекламі

Замість вивіски – рекламні стели у зовнішній рекламі

Коли ваша компанія, магазин або виробництво знаходиться в передмісті або потрібно забезпечити видимість вивіски з дороги, використовуються рекламні стели в зовнішній рекламі. Вони вирішують усі завдання презентації та залучають відвідувачів як дорожній вказівник. У виготовленні стел можна використовувати абсолютно всі популярні рекламні прийоми та технології виготовлення вивісок.

Чому рекламні стели у зовнішній рекламі популярні?

Чим гарна стела? Вона чимось нагадує скульптуру і може мати практично будь-який розмір, оскільки це, власне кажучи, стовп з інформацією. Єдиним обмеженням на встановлення такої рекламної конструкції буде, звичайно, дотримання технології будівництва, яка допоможе цій зовнішній рекламі довго тішити перехожих своїм зовнішнім виглядом, не створюючи ризику обвалення.

Якщо у вас додаткові кошти на зовнішню рекламу, і ви хочете покращити запам’ятовування вашого магазину, закладу, готелю чи підприємства, то просто встановіть стелу у місці максимального руху транспорту та перехожих. Це новий і майже не використовуваний нашій країні вид рекламної конструкції, але дуже популярний там. Якщо вас обмежує висока вартість виробу, зробіть менше стелу. Вона все одно буде ефектним рекламним інструментом.

Трішки історії

Згадка про встановлення стел відноситься до Стародавнього світу і є в Біблії. У той період стела, як кажуть, встановлювалася на віки. Вона була вертикальною плитою, висіченою з каменю, мармуру або граніту. Зустрічалися і дерев’яні стели, ними відзначали в’їзди в населені пункти, розвилки, заїжджі двори, де могли зупинитися мандрівники.

Пам’ятні стели часто встановлювалися на могилах. І, як правило, всі подібні конструкції містили послання до нащадків.

Рекламні стели та їх особливості

Зазвичай рекламні стели у зовнішній рекламі встановлюються на відкритій території, і навіть у разі обвалення не завдадуть шкоди оточуючим. Але в Китаї, Малайзії та Сінгапурі стели можна зустріти у густозаселеному центрі міста. Зазвичай вони виконують роль покажчика чи вивіски. В цьому випадку треба дбати не тільки про збереження вартості конструкції, але й її безпеку для городян.

Після якісного виготовлення та встановлення рекламної конструкції на другому місці за значимістю стоїть підключення до електрики. Однак, якщо немає можливості провести і підключити електроживлення, ви можете використовувати сонячні елементи або флуоресцентну фарбу, яка буде світитися весь активний вечір. Цей варіант підходить для тих людей, які хочуть встановити вертикальну вивіску, що не обслуговується.

Що потрібно враховувати під час виготовлення стели?

Крім інженерних розрахунків, потрібно продумано поставитися до використовуваних матеріалів у виготовленні. Використання різного виду плівок не завжди є виправданим. Стели часто виготовляють із алюмінію з подальшим забарвленням деталей. Або для цих цілей використовуються фасадні панелі, під які підбирається конструкція стели. Логотип та написи у такій зовнішній рекламі, як правило, вирізуються в панелі фрезером та підсвічуються на просвіт світлодіодами. Рекламні стели у зовнішній рекламі тільки набирають популярності, рекомендуємо вам не затягувати з установкою.

Ваше агентство зовнішньої реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *