З якого б ви приводу не хотіли зробити ремонт лайтбокса, до завдання можна підійти нетривіально і отримати відмінний результат. Агентство зовнішньої реклами «Еліт» може зробити недорогий ремонт лайтбоксу.

Ремонт лайтбоксу як привід зробити зовнішню рекламу краще

Ремонт лайтбоксу – на класній рекламі можна заощадити

З якого б ви приводу не хотіли зробити ремонт лайтбоксу, до завдання можна підійти нетривіально і отримати відмінний результат. Агентство зовнішньої реклами «Еліт» може зробити недорогий ремонт вивески або лайтбокса, при цьому внести оригінальні зміни. Тобто не обов’язково зберігати дизайн, який морально себе віджив. На базі вашої конструкції з невеликими переробками наша команда може створити оригінальну міні-вивіску, яка залучатиме перехожих.

Як робиться ремонт лайтбоксу

Типовий ремонт лайтбоксу полягатиме у заміні пластику при пошкодженні, заміні зображення, у ремонті освітлення та кронштейна. Але такі маніпуляції будуть проведені з вашою конструкцією, якщо ви підете стандартним шляхом, ми пропонуємо нестандартний. У чому він полягає.

Можна змінити дизайн

На основі світиться лайтбокс будь-якої форми можна зробити лайтбокс на просвіт. Що це означає, що на фасадній стороні конструкції розміщується непрозорий пластик та вирізаним зображенням. Він обклеюється в потрібний колір, внаслідок чого вивіска працюватиме на просвіт. Зазвичай у таких версіях залишають торець, що світиться.

Приділимо увагу торцю

Можна підійти до питання іншим способом. Наприклад, ваш лайтбокс має донести важливу інформацію відвідувачів. Її можна розмістити на торці, який також працюватиме на просвіт. Це може бути фраза, покажчик або годинник роботи.

Чи не хочете змінити форму?

Будь-який ремонт лайтбоксу передбачає демонтаж і повне розбирання вивіски. Відповідно, ми можемо змінити форму конструкції, особливо тоді, коли пластик пошкоджений. Спробуйте трикутний або шестикутний лайтбокс, такі варіанти привабливі через свою нестандартність.

Додати додаткові рекламні елементи – покажчик

Якщо є лайтбокс, на нього можна закріпити додаткові рекламні елементи. Наприклад, покажчик, який точніше покаже, де можна увійти до вашого магазину або кафе.

Намагайтеся ставитись до завдання виготовлення зовнішньої реклами нестандартно. Повний ремонт лайтбоксу дозволяє використовувати готові деталі конструкції, замінивши старі елементи на нові. По суті ремонт лайтбоксу – це виготовлення нової вивіски з можливістю заощадити. Але це не привід обмежувати свою фантазію та креативне мислення.

Ваше агентство зовнішньої реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.