Ремонт вивіски

Ремонт вивіски та відновлення рекламних конструкцій

Як зробити бюджетний ремонт вивіски

Своєчасний ремонт вивіски допоможе зберегти конструкцію зовнішньої реклами досить довго без необхідності змінювати вивіску. Крім того, саме ремонт, а не заміна рекламної конструкції матиме більш адекватну вартість, ніж виготовлення нової. Це необхідно у разі неадекватних сусідів та військових дій, а наявні деталі можуть стати у нагоді у виготовленні та дозволять заощадити на витратах.

Які елементи підлягають ремонту

Ремонту підлягає будь-яка вивіска, що має різні ушкодження. Навіть звичайний конструктив основи може використовуватися у виготовленні нової рекламної конструкції.

Наше агентство зовнішньої реклами проводить ремонт вивісок за таких пошкоджень:

  • при виході з ладу світлотехнічного обладнання (підсвічування) – проводиться заміна світлодіодів та елементів підключення;
  • при пошкодженнях пластика у світлових коробах та лайтбоксах;
  • при пошкодженнях та вигорянні плівки;
  • при порушеннях фарбового шару.

Фахівці можуть визначити ступінь пошкодження зовнішньої реклами та можливості її відновлення. У будь-якому випадку ми запропонуємо оптимальний варіант фасадної конструкції, що відповідає виділеному рекламному бюджету.

При цьому практично будь-яка вивіска може бути відновлена ​​та оновлена, це спрощує завдання замовлення нової зовнішньої реклами для власника магазину, кафе, офісу чи ресторану.

Доступність матеріалів

В окремих випадках, коли постачання матеріалів утруднене, як це, наприклад, має місце під час військових дій, пошкоджені рекламні конструкції можуть бути демонтовані та замінені тимчасовою вивіскою. Це може бути лайтбокс, неонова вивіска, табличка, мобільні конструкції, включаючи штендери. Згодом вони можуть використовуватися з більшими рекламними елементами.

Як проводиться ремонт вивіски – треба знати

При ремонті вивіски спочатку робиться внутрішня експертиза пошкоджень, вона поєднується з демонтажем. Зверніть увагу, якщо у вас встановлена ​​рекламна конструкція вище 2 поверху, то потрібен виклик маніпулятора. Це впливає на вартість послуги встановлення та демонтажу вивіски.

Ваше агентство наружної реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.