Ретро-вивіски

Ретро-вивіски – як зробити старовину ультра-привабливою

У вас є ресторан, і ви б хотіли подивитися, які бувають ретро-вивіски? Тоді вам до нас! Це цілком імпонує сучасним тенденціям міст з історичним центром. Саме такий зовнішній рекламі віддається перевага в розроблених дизайн-кодах міст. Зазвичай мова йде про таблички на кронштейнах, елегантних лайтбоксах, підвішених на кованих карнизах або ж про вивісках з бетону.

Ми зробили підбірку з найбільш, на наш погляд цікавих ретро-вивісках, аналоги яких можна замовити в рекламному агентстві «Еліт». Наші дизайнери можуть спроектувати привабливу вхідну групу, яка буде дуже гармонійно поєднуватися зі старовинним фасадом.

Вивіски з металу з куванням

Зовнішня реклама з металу не втрачає своєї популярності. Крім добре знайомих вивісок з кованими елементами, пропонуються оригінальні вироби з металу. Вони виконуються методом фрезерування, різання і покриваються декоруючими фарбами. Для такої вивіски відмінно підійде контражурна підсвітка.

Кам’яні вивіски на фасаді

Вивіска, зроблена як частина фасаду, могла прикрашати стару бакалію або перукарню. Її можна зробити і зараз або ж відповідну імітацію. Альтернативою можуть стати об’ємні букви з бетону.

vyveska iz betona 1

Старовинні вивіски без підсвічування

Більшість історичних вивісок виконувалися на дерев’яній дошці з нанесеним фарбою назвою. Його прикрашав жовтий або золотий контур. При всій простоті така ретро-вивіска виглядала дуже привабливо.

Пропонуємо вам ознайомитися з фото ефектних ретро-вивісок. Ця зовнішня реклама підійде для кафе, ресторанів, невеликих магазинів і різних салонів.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *