Що ми робимо?

АГЕНТСТВО ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:
м: +38 (073) 043 59 93
т: +38 (044) 258 10 60

01
Зовнішня
реклама

Вивіски «під ключ» у Києві

Маркетингове планування

Коли ви потрапляєте в РА «Еліт», як і в інших рекламних агентствах, вам пропонують вивіски. Але наші фахівці поєднують дизайн, виробництво з маркетинговими підходами.

Інженерна підтримка

Але наше агентство при розробці і виробництві зовнішньої реклами враховує «environtment» замовника і підходить до замовлення комплексно, інтерпретуючи візуальні форми в конструкціях.

Розробка дизайну

Розробка дизайну починається з пошуку ефективної і привабливою для споживачів послуг і товарів ідеї. Оформлення фасаду повинно бути цікавим і захоплюючим.

Виробництво

Ми робимо вивіски, що викликають бажання зайти в магазин або офіс. При цьому реклама повинна бути добре зроблена, реалізована в різних формах і витримувати навантаження середовища.

Монтаж вивісок в Києві

Вивіски в Києві РА «Еліт» виробляє і встановлює більш 15 років. Накопичений досвід, грамотні монтажні бригади дозволяють уникати рекламацій і конфліктних ситуацій з клієнтом.

Гарантійне обслуговування

Виготовлення рекламних конструкцій пов’язано з експлуатацією. Замовники РА «Еліт» впевнені в швидкому усуненні різних проблем, коли вивіски в Києві обслуговуються виробником.

Ремонт вивісок у Києві

РА «Еліт» пропонує ремонт вивісок в Києві в рамках гарантійного та післягарантійного обслуговування. Це може бути не тільки відновлення в рамках гарантії, а й оновлення.

02
Світло &
Форма

Ростові фігури

Iнтер'єрне промо

Інтер’єрні рекламні конструкції займають топову позицію по ефективності. Монтаж зовнішньої реклами багато наших клієнтів доповнюють розробкою дизайну модулів для інтер’єру.

Вуличне промо​

Подібні промо-вироби можуть бути встановлені на газонах. Це може бути не тільки рекламний щит, а й оригінальний лайтбокс з котом і табличкою, що доповнює оформлення фасаду.

Ілюмінація

До вивісок з підсвічуванням РА «Еліт» пропонує підійти креативно і розглядати оформлення фасаду з освітленням в комплексі. Ми виконуємо роботи по ілюмінації великих форматів.

03
Просування

Брендування

Обклеювання машин оракалом

РА «Еліт» виконує роботи по комплексному брендування автомобілів. Від розробки та дизайну та оформлення, до сезонного оновлення реклами на транспортних засобах.

Обклеювання цифрових терміналів

Будь-який об’єкт може стати ефективним рекламним носієм. Термінали обклеюють у фірмових кольорах для просування бренду, але цілі можуть бути рекламно-оформлювального плану.

Оформлення вітрин

РА «Еліт» пропонує не тільки вивіски в Києві, а й повний комплекс послуг з оформлення фасадів магазинів і офісів. Поклейка вітрин зазвичай виконується сезонно і до свят.

04
Дизайн
вивісок

Повний цикл розробки

Технічний макет

РА «Еліт», виготовляючи вивіску, проводить повний комплекс робіт, включаючи розробку дизайну та інженерний проект в пакеті AUTOCAD, що враховує технічні особливості замовлення.

Візуалізація

Візуалізація грає важливу роль в задоволеності клієнта кінцевим результатом. РА «Еліт» перед виготовленням зовнішньої реклами виконує 3D-дизайн майбутньої фасадної конструкції.

Монтаж

Встановлення рекламних конструкцій та вивісок в РА «Еліт» виконують в Києві досвідчені бригади, які мають досвід у проведенні висотних робіт і кріпленні складних елементів.

05
Інтер'єрна реклама

Промо-обладнання

Промо-модулі

Для рівномірного поширення реклами часто використовуються промо-модулі, що встановлюються в інтер’єрах. Досвід запозичений у виставок, для цього використовується виставкове обладнання.

Промо-меблі

Розробка дизайну в 3D виконується за шаблоном або «з нуля». Промо-модулі в РА «Еліт» виробляються за технологією виготовлення вивісок або на основі готових меблевих рішень.

Мобільні конструкції

Найбільший інтерес для офісів і магазинів представляють мобільні рекламні конструкції, починаючи від штендерів до банерів великого формату. Їх встановлюють де завгодно.

06
Портфоліо

Роботи

vys stend tut raznye jelementy
15
image004
8
10
2 2
p1010406
4 2