Smart LED Signage

Smart LED Signage – світлодіодні вивіски для торгових центрів та брендових магазинів. Огляд

Огляд сучасних Smart LED Signage – світлодіодні вивіски

Назва Smart LED Signage у перекладі з англійської означає «інтелектуальні світлодіодні вивіски», насправді йдеться про лінійку продукції цифрових дисплеїв Samsung для рекламних цілей магазинів. Це готові продукти для оформлення інтер’єрів торгових центрів та магазинів, які дозволяють реалізувати практично будь-який дизайн у вибраному стилі. Перевага цього виду інтер’єрної реклами в тому, що потрібні лише витрати на встановлення, зображення можна вибирати будь-яке, яке можна змінити на інше.

P1.5 Indoor LED Signage IER Series Samsung

Потрібно відзначити, що цифрові вивіски запропоновані на Samsung, добре відома продукція LG. Ці дві компанії займають вагому частку ринку Digital Signage, але у продажу представлені менш відомі бренди, але не менш цікаві зразки цифрової реклами.

Що таке Smart LED Signage?

Це дисплей великого розміру без рамки, що дозволяє закріплювати цифрові панелі встик. В результаті можна отримати ефект цифрових колон, стін або лайтбоксів. Значна частина продукції розрахована на інтер’єрне застосування, але є модулі для використання як зовнішня реклама.

Интерьерная вывеска на основе LED

Samsung для цих цілей пропонує кілька видів вивісок, вони відрізняються технологією передачі кольору, інтерфейсом обслуговування і доступними розмірами дисплеїв. Так що, якщо ви працюєте з дизайнером з інтер’єрної реклами, у вас не виникне складнощів у реалізації ідей і трансформацій, що сподобалися.

Широкоформатні цифрові LED панелі Samsung

Це один з топових продуктів, що дозволяє підвищити рівень рекламного контенту, перевагою широкоформатних цифрових LED панелей Samsung за заявою виробника є наступні якості:

  • унікальна кольоропередача;
  • надійність та довготривала експлуатація;
  • проста модульна установка.

За допомогою таких панелей можна оформляти бек-офіси, великі торгові площі та інтер’єри салонів.

UHD 4K Signage Samsung

Технічні переваги

Дисплеї відносяться до стандарту IP5x, працюють на власній операційній системі TIZEN із вбудованим програвачем MagicINFO Player, що забезпечує операційну ефективність при керуванні контентом. Також мають антивідблиску поверхню, що покращує видимість з будь-якої точки приміщення. Розроблено програмне забезпечення, що дозволяє виводити зображення на декількох дисплеях одночасно.

Опції

Контент, що виводиться, можна персоналізувати за допомогою опції Бізнес ТВ і робити ротацію реклами експлуатуючи дисплей до 16 годин на день і 7 днів на тиждень.

Цифрові стіни Samsung

З цієї серії також запропоновані цифрові стіни, це панель, яка може мати будь-який розмір і складається з необхідної кількості модулів. До переваг цифрових панелей Samsung можна віднести:

  • дуже тонку та майже невидиму рамку;
  • заводське калібрування.

Також компанія випускає панелі для віконної реклами та інтерактивні стенди для майстер-класів, навчання та невеликих презентацій, розумні готельні дисплеї та ТБ для номерів, широкоформатні 4К вивіски, дисплеї для оформлення колон, відео сіті-лайти, відеостенди для замовлення продукції у фастфудах та гнучкі відео-стенди. Все виглядає вражаюче, це справді принципова реінсталяція торгового простору.

Видеостена для ритейла

LG SMART LED Signage – це гідна альтернатива Samsung

Компанія LG пропонує схожий асортимент відео вивісок із деякими відмінностями. Насамперед, ставка зроблена на гнучкі LED-панелі. З них можна створювати не лише криволінійні мега-вивіски, а й оформляти круглі колони. Безумовно, безшовне виведення будь-якого відео-контенту гарантовано.

Пропонуємо вам ознайомитися з новими пропозиціями для відео та цифрової реклами – це майбутнє, яке захоплює своїми фарбами, емоціями та яскравими враженнями.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *