Quad Cinema NYC: Вивіски кінотеатрів із ефектом руху

Сучасні вивіски кінотеатрів із «ефектом» руху

Вивіски кінотеатрів – як відмовитися від інтерактиву, не втрачаючи глядачів

Інтерактивні вивіски поки що залишаються дорогою мрією, тому власникам бізнесу та розробникам зовнішньої реклами залишається задовольнятися доступними засобами виготовлення. Питання, як створити зовнішню рекламу з ефектом руху без інтерактивних елементів? Виявилося, що це досить просто, причому так зроблені вивіски кінотеатрів, щоб зобразити інтерактив. Потрібно використовувати витягнуті конструкції. На пальцях це пояснити складно, але ідея стає зрозумілою відразу при перегляді прикладів.

Технологія виготовлення таких рекламних конструкцій частково нагадує виробництво об’ємних букв за одним винятком. Такі вивіски, як правило, робляться без підсвічування і не мають передньої та задньої панелі. Крім цього, конструкція, що візуально надає об’єм і ефект руху досить велика. Вона може бути розміром близько метра, кілька метрів або навіть кілька десятків метрів, як на одному з наших прикладів.

Meteor Cinema в Гуанчжоу

Коли вам підійде така вивіска

Якщо ви є власником кінотеатру та не бажаєте встановлювати цифрову вивіску, ефект інтерактивності можна створити запропонованим чином. Такі вивіски можуть бути зроблені з металу та пластику. Пластикові монохромні вивіски з ефектом руху підійдуть для арт-галереї, коли, наприклад, конструкцію потрібно розмістити у склепіння класичної арки. Звичайно, так можна оформити вхід у салон-магазин, розміщений у старовинній галереї. Ще один варіант використання ідеї – це покажчики у внутрішніх приміщеннях. Створюється ефект, що він є і немає їх одночасно, так як конструкція видна тільки під певним кутом.

Можна сказати, що такі вивіски кінотеатрів є нестандартними, вони продовжують ідею зовнішньої реклами, що утворює інформативну тінь. Цей прийом особливо часто використовується в покажчиках, коли потрібно мінімально псувати інтер’єр рекламними конструкціями.

Інші варіанти вивіски кінотеатру

Пропонуємо вам одразу вибирати вивіски кінотеатру чи прототипів, які також представлені у нас у галереї. Це саме ті топові варіанти, які принесуть успіх. Інша концепція створення вивіски кінотеатру, що запам’ятовується, пов’язана з архітектурними вивісками, тобто зовнішньою рекламою, яка створюється як частина архітектури будівлі. Це дійсно красиво та вражаюче.

Зовнішня та інтер’єрна реклама сучасних кінотеатрів

 

Ваша агенція зовнішньої реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.