Контражурная подсветка деревянной буквы

Ваша ціна на вивіски з підсвічуванням

Як формується ціна на вивіски з підсвічуванням

Зовнішня реклама в Києві запропонована багатьма компаніями, і було б некоректно говорити, що тільки наша агенція здатна виконувати складні та креативні замовлення. Але наше агентство займає певне становище серед провідних рекламних компаній, які мають досвід обслуговування мережевих замовників, а також задовольняють запити на різні види промоцій за допомогою візуальних конструкцій. Багатьом нашим замовникам доводиться пояснювати, як формується ціна на вивіски з підсвічуванням, і чому немає фіксованої вартості, крім обмеженого набору пропозицій щодо стандартних лайтбоксів та вивісок з неону.

Насамперед, треба визначитися з типом підсвічування

Коли йдеться про вивіску з підсвічуванням, то, швидше за все, замовник має на увазі наявність джерел світла, які встановлюються всередині світлового короба або об’ємних букв. Однак, це один із варіантів. Ми пропонуємо різні типи підсвічування:

  • за типом лайтбоксів та світлових коробів;
  • за допомогою неону (LED або оригінальної неонової трубки);
  • контражурне підсвічування елементів дизайну вивіски;
  • підсвічування прожекторами.

Незважаючи на те, що на світлові короби ціна одна з найвищих із перерахованих, цей вид рекламної конструкції є одним із найпопулярніших. Але, завдяки цікавим ідеям у дизайні вивісок, ми можемо підсвітити лише деякі «прорізні» деталі у фасадних панелях або інших оздоблювальних конструкціях. Або запропонувати інші вигідні варіанти.

Вибір матеріалів

На ринку представлений великий асортимент пластиків, і кожен варіант придатний для тієї чи іншої вивіски. Наприклад, вивіска на основі короба з ПВХ товщиною 2-3 мм і 3-4 мм відрізнятиметься за вартістю. На ціну впливає і вид пластику, який також визначає час корисної експлуатації. Наше агентство може запропонувати вивіску за дешевшою, дорожчою та оптимальною конфігурацією зовнішньої реклами для вашого об’єкта.

Установка та монтаж

Формується ціна на вивіски з підсвічуванням з урахуванням вартості монтажу. Якщо потрібний монтаж на першому поверсі, то бригада впорається з наявним спорядженням. Якщо установка проводиться на 2 та більш високих поверхах, то потрібна спецтехніка, вартість якої буде врахована. Крім цього, на ціну впливає складність підключення, іноді виникають проблеми з власником приміщення. Але наше агентство має досвід вирішення будь-яких конфліктів, завдяки своєму досвіду та професійному підходу до виробництва та встановлення зовнішньої реклами в Києві.

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *