Вертикальні вивіски

Вертикальні вивіски: якщо на фасаді не вистачає місця

Уявімо ситуацію, коли на фасаді немає місця для розміщення вивіски фірми, що знаходиться на другому поверсі. При цьому дизайн-код міста не передбачає відповідну альтернативу. Вона є і довела свою ефективність за кордоном. Це вертикальна вивіска, яку можна зробити маленькій і просто гігантської. Саме цьому виду зовнішньої реклами сьогодні приділимо увагу.

Чим хороша вертикальна вивіска?

Вертикально розташована зовнішня реклама хороша тим, що практично не займає місця на фасаді. Такий вид рекламної конструкції ідеально підходить для історичних будівель або ж в тому випадку, якщо власник хоче зробити вивіску великих розмірів. Перевага в тому, що фасад пошкоджується тільки в місцях кріплення конструкції. Як правило, це цілком допускається відділом архітектури міста і власниками будівлі.

Як робиться вертикальна вивіска?

При виготовленні вибирається один з видів популярних рекламних конструкцій:

  • двосторонній світловий короб, при цьому вертикальна вивіска може мати будь-яку об’ємну форму – циліндра, тристороннього або шестикутного короба, обертатися;
  • об’ємні букви і елементи, закріплені на основі або фасаді;
  • плоска конструкція з об’ємними елементами закріплена на розі будівлі (дивіться цікаві кутові вивіски).

Всі перераховані конструкції будуть привабливі і цікаві. При цьому, з огляду на великі розміри, потрібно обов’язково проконсультуватися з фахівцями, щоб макет вивіски не був визнаний заважає дорожньому руху.

Як закріпити вертикальну вивіску?

Як правило, вертикальні вивіски кріпляться як лайтбокси на кронштейнах. Конструкція і жорсткість кріплення розраховується виходячи з очікуваних навантажень.

Яка оптимальна конструкція вертикальної вивіски?

При розрахунку навантаження інженери обов’язково дають свої рекомендації. Вважається, що світловий короб відчуває великі навантаження, ніж окремі об’ємні букви, котрі піддаються меншому натиску вітру, вони менше страждають від ефекту парусності. Кращим варіантом вертикальної вивіски буде все-таки кутовий варіант накладної вивіски, жорстко закріпленої на фасаді.

Вертикальні вивіски будуть відповідним вибором для бізнес-центрів, банків, ресторанів на другому і більш високих поверхах. Вони можуть бути зроблені з інтерактивною і динамічним підсвічуванням. Зверніться до наших менеджерів, якщо ви зацікавлені в подібній зовнішній рекламі.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *