Видатні рекламні вивіски в світі

Видатні рекламні вивіски та проекти зовнішньої реклами сучасності

Рекламні вивіски в Києві найчастіше прагнуть до малих форм, мода на гігантські дахові конструкції та банери не набула в Україні статус масового явища. Цього не скажеш про проекти зовнішньої реклами по всьому світу. З огляду на це маркетологи агентства зовнішньої реклами «Еліт» зробили підбірку з видатних рекламних вивісок XX століття.

Легендарная рекламная вывеска Coca-Cola в Лондоне
Легендарна рекламна вивіска Coca-Cola в Лондоні

Гігантський рекламний знак «Сітроен»

У 1925 році автомобільна компанія «Сітроен», гордість французького автопрому, якій автомобілебудівники вдячні за практику металевого кузова на машинах, на Ейфелевій вежі встановила свій рекламний знак. Вивіска була видна на відстані 38 км. Підсвічування була реалізована 250 тисячами ламп 6 кольорів, для підключення яких треба було 90 км проводу. Висота літери N складає 20,8 м. Рекламна вивіска простояла на своєму місці до 1936 року, приблизно 11 років.

Найдовший рекламний щит Радіомовної корпорації ПАР

Радіомовна корпорація ПАР вирішила відзначити запуск нового каналу в травні 1998 року виготовленням найдовшого в історії рекламного щита. Його довжина становила 880 футів або 268,25 метрів. Зображення було нанесено на поїзді, який курсував між містами.

Найбільший рекламний щит в історії – FORD для реклами марки в Іспанії

Розміри щита для просування автомобілів FORD в Іспанії становив 145 * 24 м. Його встановили в 1989 році на площі Плаза де Торос Монументаль в центрі Барселони. Рекламна вивіска відмінно відпрацювала вкладення і прославила американського виробника в країні.

Легендарна неонова реклама

Не завжди реклама є рекламою, іноді це просто знак, що прикрашає знакове місце. Неонова вивіска у вигляді величезної букви М була встановлена ​​на мосту через річку Міссісіпі. Її довжина склала 548,6 м в довжину. Вивіска висвітлювалася 200 лампами.

Найбільша неонова вивіска в історії

Найбільшу неонову рекламу в історії в 1986 році встановила компанія «Мальборо» в Гонконзі. Розміри вивіски склали 64 * 16,7 м, вона висвітлювалася 10668 метрами неону, а вага становила близько 115 тонн.

Гігантська динамічна неонова рекламна вивіска

Найбільшим неоновим зображенням з динамічно включаються світлом вважається «Клоун Топси». Реклама встановлена ​​поблизу готелю «Серкус-Серкус» в штаті Невада. Висота клоуна досягає 38,7 м, тільки посмішка – 4,26 м в ширину. Для виготовлення вивіски було використано 2,25 км неону.

Вывеска для отеля из неона "Клоуун Топси"
Вивіска для готелю з неону «Клоун Топси»

Видатна дахова конструкція

Гігантський знак букви «I» розташований на 730-поверховому будинку торгового центру «Ферст Інтерстейт уорлд центр» в Лос-Анджелесі.

Найбільша зовнішня реклама з підсвічуванням

Рекламний щит належить ізраїльської компанії «Абуді Сайнз індастрі». Його розмір становить 60 * 20 м, а для підсвічування використано 62400 галогенних світильника.

Найбільший лайтбокс в світі

Такий лайтбокс з внутрішньою підсвіткою встановлений був встановлений в 1983 році в місті Кріроут в штаті Флорида, США. Зовнішня реклама досягає 356,17 м в довжину і належить компанії «Адко Сайнз».

Найбільший рекламний щит з інтерактивним керуванням

Такий щит з’явився в 2003 році в Лондоні. Він був встановлений компанією Coca-Cola, яка реалізувала інтерактивні функції зовнішньої реклами. Зі щитом перехожі могли спілкуватися і навіть отримувати смс.

Інтерактивна неонова реклама

Гігантська 30-метрова вивіска з неону була встановлена ​​на розі Пікаділлі Циркус в Лондоні. Раніше тут теж була інтерактивна неонова вивіска з привітанням «Hello London». Нова вивіска змінює зображення в залежності від погодних умов. Реклама Coca-Cola на розі Пікаділлі висить з 1954 року і є пам’яткою Лондона.

Тривимірний щит на Тайм-сквер

Нова рекламна витівка Coca-Cola встановлена ​​на Тайм-Сквер у Нью-Йорку. Це унікальна 3d-вивіска, яка має не тільки змінюється цифрове зображення, але і мінливий ландшафт площині. Вона стала відразу однією із знакових пам’яток Нью-Йорка.

Рекламный щит Кока-Колы в Нью-Йорке
Нове чудо – рекламний щит Кока-Коли в Нью-Йорку (вночі)
Рекламный щит Кока-Кола на Тайм-Сквер днем
Рекламний щит КокаКола на ТаймСквер днем
Рекламная вывеска Coca-Cola, NYC
Рекламна вивіска Coca-Cola, NYC

Якщо вам захотілося зробити видатні рекламні вивіски, наше агентство може реалізувати це завдання.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *