Види лайтбоксів: різні форми і кріплення

Рекламні конструкції з підсвічуванням і бічним кріпленням: види лайтбоксів

У сучасній рекламній практиці види лайтбоксів представлені досить широким пулом виробів. Вони відрізняються за формою і конструкції, а також способом виробництва. Деякі компанії пропонують готові фабричні модулі типових розмірів. Інші самі виготовляють готові лайтбокси під нанесення зображення. Агентство зовнішньої реклами «Еліт» веде змішану політику. У нас можна замовити лайтбокси за готовими формами, вибравши спосіб кріплення, і виконати продукцію «під замовлення».

Вибирайте лайтбокс за функціями

На прикладі вхідної групи показані види виробів зовнішньої реклами з підсвічуванням. Кожен з них, в тій чи іншій мірі, може бути віднесе до лайтбокси. Це і випливає з назви, що лайтбокс – це якийсь світиться короб. Це може бути вивіска з назвою, міжвіконний лайтбокс, світлова стіна, вивіска-мимоход на кронштейні і навіть виносна рекламна конструкція з підсвічуванням.

В українській практиці прийнято до лайтбокси відносити світлові вивіски з кріпленням на бічних кронштейнах. Тобто якщо замовник говорить про лайтбоксі, йому пропонується саме така конструкція. Але по факту навіть види таких лайтбоксів (з боковим кріпленням) відрізняються. Окремим випадком подібного рішення вважаються вертикальні вивіски.

Стандартний лайтбокс: круглий, квадратний і прямокутний

Залежно від того місця, куди ви повісите лайтбокс, він буде мати різні функції і може мати різні форми:

  • лайтбокс на рівні вивіски – такі рекламні вивіски призначені для того, щоб потрапляти в поле зору швидко йдуть перехожих. Зазвичай вони не піднімають очі на вивіски, але обов’язково побачать лайтбокс в боковим кріпленням;
  • даховий лайтбокс на 1-2 поверхових будинках призначений для перегляду зовнішньої реклами з відстані;
  • інформаційний лайтбокс на рівні очей є варіантом міжвіконних і віконних вивісок, але з боковим кріпленням. Він добре звертає увагу перехожих, які поспішають у своїх справах.

Стандартні види лайтбоксів розрізняються за функціями з залежності від відстані перегляду. Вироби можуть бути круглої, квадратної і прямокутної форми. Найбільш високу ціну матимуть круглі версії та версії складної форми.

При замовленні має сенс уточнити товщину рекламної конструкції, і які матеріали для вивіски використовуються. Розрізняють тонкі лайтбокси та вироби стандартної товщини.

Кріплення лайтбоксу

Бокове кріплення може бути реалізовано в різний спосіб і мати різну конструкцію. Варіанти, запропоновані нашим агентством, показані на фото. Саме кріплення стає іноді тій фішкою, яка привертає увагу перехожих. Чим воно цікавіше, тим більше людей добре запам’ятає назвою фірми, кафе, ресторану, салону або бюро.

Кріплення може бути зроблено в ретро-стилі з обробкою кованими елементами.

Лайтбокси з боковим кріпленням без підсвічування

Це варіант виготовлення вивіски, за формою нагадує традиційний лайтбокс. На фото показані деякі приклади, включаючи вивіски з дерева.

Світяться лайтбокси та вивіски з назвою і логотипом на просвіт

Цей вид лайтбоксів знаходиться в тренді. Зазвичай виконується в темних нейтральних кольорах. Сам короб не пропускає світло. На просвіт підсвічується тільки назвою або елементи фірмового знака. Такий вид вивісок виглядає сучасно, стильно і елегантно.

Світлові короби: міжвіконний, вертикальні вивіски для ТЦ і інші види

Лайтбокси можуть прикрашати колони, встановлюватися у віконні та міжвіконний отвори. Залежно від функцій можуть змінюватися розміри і способи кріплення. У наших менеджерів ви можете поцікавитися, якими бувають стандартні конструкції.

У нас представлені в постійній продажу найпопулярніші види лайтбоксів ходових конструкцій.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *