Виготовлення рекламних площин і зовнішньої реклами в стилі COVID-19

Виготовлення рекламних площин і зовнішньої реклами в стилі COVID-19: захисні екрани

Пандемія COVID-19 істотно вплинула на організацію громадського простору. Зокрема, однією з умов роботи органів санітарного нагляду для ресторанів, кафе і офісів, які обслуговують клієнтів стали спеціальні перегородки. Виготовлення рекламних площин і зовнішньої реклами тепер включає ще одну позицію – це захисні екрани.

Защитные экраны в итальянском ресторане

Вироби виготовляються з акрилу з власником конструкції. Основне його завдання полягає в тому, розділити прозорим екраном поруч знаходяться людей. Як показала практика, саме засоби захисту дозволили скоротити масштаб поширення коронавируса.

Захисні екрани для кафе і ресторанів

РА «Еліт» може запропонувати повний комплекс послуг з виготовлення рекламних площин і зовнішньої реклами в Києві. Одним з видів діяльності є оформлення інтер’єрів та інтер’єрна реклама. Вона може функціонально поєднуватися з захисними екранами, які можуть стати носіями рекламної інформації. В цьому випадку виготовлення рекламних площин виконується в поєднанні з перегородками, які встановлюються в приміщенні.

 

Защитные экраны в кафе
Захисні екрани в кафе

Але, в загальному випадку, захисні екрани для ресторанів і кафе є настільні вироби з прозорого акрилу. Також можуть використовуватися в роботі захисні ширми, щоб відокремити один столик і кампанію відвідувачів від інших людей.

Захисні екрани для офісів

Після пандемії кожна людина стала більш відповідально ставитися до можливості поширення вірусів. Це означає, що при найменших ознаках будь-якого вірусного захворювання потрібно надягати маску. Але далеко не у всіх випадках вони забезпечують необхідний захист.

Защитные экраны для общественных зон
Захисні екрани для громадських зон, офісів і фінансових установ

У цьому випадку допоможуть офісні прозорі перегородки, що захищають окремі робочі місця і зону рецепшн. Настільні мобільні екрани можуть використовуватися в конференц-залах, а з кріпленням на ручках – в кінотеатрах. При виготовленні рекламних площин вони можуть стати носієм реклами.

Наше агентство зовнішньої реклами може виконати роботи по розробці інтер’єру з захисними екранами. Ця послуга особливо затребувана у фінансових організацій, що працюють з клієнтами через свої відділення. Прозорі стінки можуть стати носіями реклами і гармонійно влитися в уже існуючий інтер’єр і його оформлення.

Захисні екрани для громадських зон

Громадські зони можуть бути обладнані захисними стінками і екранами, скорочують вірогідність поширення вірусної інфекції. Вироби можуть бути реалізовані як мобільні конструкції або статично кріпитися під час монтажу.

Що ще можна використовувати для організації простору

Для поділу та організації простору агентство зовнішньої реклами «Еліт» пропонує лайтбокси великих форматів – світяться колони, стіни і тунелі. Для цих же цілей можуть використовуватися банерні конструкції.

Изготовление рекламных плоскостей
Виготовлення рекламних площин в якості роздільників простору

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *