the surrey ny east side

Вивіска з навісом: преміальна фасадна реклама

Вивіска з навісом: економія чи преміальна фасадна реклама?

Зазвичай, серед наших замовників вивіска з навісом сприймається як козирок із прикріпленою зовнішньою рекламою. За функціями це саме так і реалізовано за кордоном, але технічно йдеться про складну металеву конструкцію з елементами кування у поєднанні з вивіскою закладу.

Такі козирки іноді бувають гігантських розмірів і є інженерними конструкціями, установка яких вимагає серйозних розрахунків. Але… витрати окупають себе. Така вивіска з навісом не втрачає зовнішнього вигляду протягом усього терміну експлуатації. Вона чудово звертає увагу на себе перехожих. Функціонально вона закриває від дощу вхід до закладу. Причому залежно від розміру навіс розрахований і на укриття паркувального місця для відвідувачів, що під’їжджають.

Експерименти з металом у зовнішній рекламі: сучасна еклектика

Коли з’явилися перші ковані вироби, що позначали вхід у трактир, це врядчі називалося зовнішньо рекламою чи вивіскою. Такі позначки були просто орієнтиром, але робилися з доступних матеріалів. Бажаючі оформити вхід робили металевий декор у вигляді візерунків із завитків, що прикрашають назву.

Згодом потрібно було зробити навіс над входом, щоб відвідувачі, що прибували, особливо до фешенебельних закладів, могли вийти з екіпажу на сухий тротуар, не ризикуючи вмокнути. У минулому столітті їх замінили автомобілі, але функція навісу не змінилася. Залишилася й оригінальна форма. Причому навіс є інженерною конструкцією з чорного металу, прихованого склом. Це дозволяє йому пропускати сонячне світло.

Такі навіси з вивіскою можна зустріти в багатьох великих містах Європи та США, і вони завжди виглядають бездоганно. Особлива увага при встановленні приділяється кріпленню конструкції, яка має велику вагу і може стати загрозою здоров’ю та життю для відвідувачів.

Сучасні рішення

Замовити скляний навіс можна у спеціалізованих фірмах. Деякі з них працюють із нашим агентством зовнішньої реклами. У вільному продажу представлені ковані козирки різних розмірів та форм. До них потрібно прикріпити вивіску у відповідному стилі.

Якщо ви хочете встановити великий навіс з вивіскою, але уникнути старовинного шаблону, на допомогу прийде алюміній та оргскло. В результаті можна спроектувати та встановити легкий, але масивний навіс із зовнішньою рекламою. Якщо вам потрібна складна фасадна установка або будь-який вид зовнішньої реклами, звертайтесь до нас. Ми завжди вас проконсультуємо.

 

 

Ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт», Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *