Элемент вывески Springfield Butchers

Вивіски своїми руками – це цікаво

Можна робити хороші вивески своїми руками?

Сьогодні наші спеціалісти вам дадуть кілька порад, які при необхідності можна повторити на практиці та робити вивіски своїми руками. Речь пойдет про засоби, матеріали та методи, які доступні в будь-якій домашній майстерні, але дозволить вам самостійно реалізувати завдання. Якщо вам потрібні професійні послуги, агентство наружної реклами «Еліт» завжди зможе зробити та встановити наружну рекламу будь-якої складності в Києві.

З чого можна робити вивески?

Рекламні конструкції можна робити з усього, що попадеться під руку. Це можуть бути куски металу, медні трубки, арматура, рейки, мебельний щит. Це то, що ви можете знайти у себе в гаражі.

Зазвичай для виготовлення вивісок використовують пластик, світлодіодну ленту та інші пристосування, щоб зробити готову рекламну конструкцію. Принцип виготовлення досить простий, але на практиці все не так елементарно, як хочеться людям, яких зацікавили вивески своїми руками. Якщо все це є необхідність у такій конструкції, ми підскажемо, як її зробити і отримати ще від цього задоволення.

Дерево

Варіант виготовлення вивески своїми руками приймається не тільки для любителів, но і професіоналів. Зазвичай вважається, що дерев’яні вивіски повинні бути резиновими, але це не так. З дерева можна зробити об’ємні букви, закрити їх жидким пластиком (лак на основі полістиролу «Сілік») з прозорою або пігментованою основою, зробити контражурну підсвітку, і ваша вивіска буде виглядати, як продукт рекламного агентства.

Ее можна зробити повністю з мебельного щита, вирізати фрезером зображення та підсвітити внутрішні світлодіоди. На дерев’янній підложці можна розмістити неонову трубку (обично – світлодіодну) і отримати неонову вивіску.

Вивіски з деревини

Арматура

З цього матеріалу можна зробити вивіску методом холодної ковки. Для цього потребу согнуть метал у нужну форму. Креплення такої вивіски здійснюється на штирі, закріплені на базі. Красят такі вивески зазвичай металізованої краской.

Вивіски з металу

Металл

Щоб зробити об’ємні букви, їх потрібно сварити з металу, а внутрішню частину заповнити дерев’яною заготовкою, прикрашеною будь-яким кольором. При визначеній сноровці та думки ви можете розмістити світлодіодну ленту та зробити підсвітку по контуру.

Популярним видом вивіски є листовий метал, на якому зображення вирізається фрезером. Подсветка делается на просвет. Днем така вивіска може ще давати та цікаву тень на фасаді, яка також може нести інформаційну нагрузку.

Вивіски з металу

Бетон (в тому числі, з відділкою під мрамор)

Невелику табличку в якості вивески можна вилити з бетону. То же касается и объемных букв. Не використовуйте базальтову фібру для армування виробів.

Вивіски з бетону

Эпоксидная смола

Створювати необхідні форми від букви до готової вивіски ви можете за допомогою епоксидної смоли. Якщо навчитися цьому майстерству, то виготовлення наружної реклами в такому стилі може стати хорошим доходом. Рекомендуем спробувати флуоресцентну краску, щоб не потрібно було підсвічувати конструкцію в темному.

Ну, як вам ідеї, чи можна зробити красиві вивески своїми руками?

 

Ваше агентство наружної реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *