Вивіски з бетону

Робимо недорогу вивіску з бетону

Виготовлення вивіски з бетону нагадує лиття об’ємних елементів з гіпсу. З цементно-піщаної суміші можна виконувати практично будь-яку зовнішню рекламу. Однак потрібно приділяти особливу увагу надійної установці і рецептурою складу бетону, що забезпечує полімерну міцність.

Виготовити зовнішню табличку з бетону LOFT можна самостійно. Якщо йтиметься про більш великих формах зовнішньої реклами, краще для досягнення максимального ефекту звернутися в наше агентство.

Які вивіски можна виготовити з бетону

З нашого досвіду є кілька типів вивісок, які добре виглядають в бетоні. Перш за все, це мимохідь на кронштейнах. Така вивіска дуже надійна, якщо добре закріплена і виготовлена ​​з міцного складу цементу з піском. Враховуйте, що при падінні елементів таких вивісок можуть постраждати перехожі, тому потрібно ретельно продумати конструкцію.

150921055719795865 1

Інший вдалий варіант – це вивіски-назви, які є частиною фасадного облицювання. Зазвичай такі елементи виконуються фахівцями з декоративного фасадного облицювання. Для створення такої вивіски потрібно знайти майстра, який спеціалізується на фігурних елементах для прикраси прорізів вікон, вхідних груп і колон.

Имитация вывески из бетона
Імітація вивіски з бетону

Об’ємні букви з бетону зазвичай заміняють газонні вивіски. Вони міцні, не вимагають обслуговування і завжди звертають на себе увагу перехожих.

obemnye bukvy iz betona 1

Як робляться вивіски з бетону

Для виготовлення такої зовнішньої реклами буде потрібно форма для заливки. Її найпростіше виготовити на 3D-принтері. Для цього буде потрібно зробити макет, намалювавши всі елементи зображення.

На наступному етапі важливо правильно приготувати розчин. Суміш готується з переважанням масової частки цементу з додаванням базальтової фібри для міцності. Найкраще, щоб виріб мав армований каркас з місцями для кріплень. Вивіска може бути зроблена з сірого та білого цементу, в тому числі, з декором металізованими фарбами.

На заключному етапі вивіску з бетону декорують за допомогою шліфувальної машини, венеціанським покриттям, лаком, металізованими фарбами. Після виготовлення такої зовнішньої реклами залишиться виконати якісний монтаж зовнішньої реклами, зробленої своїми руками.

Пропонуємо вам ознайомитися з серією цікавих фото на тему вивісок з бетону.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.