Вивіски з металу

Оригінальність всупереч логіці: вивіски з металу

У темі матеріали для вивісок ми розкривали особливості вибору сировини для виготовлення зовнішньої реклами. Метал залишається одним з актуальних форм вибору, але зазвичай віддається перевага алюмінієвим листам з кольоровим покриттям. Поряд з цією пропозицією вивіски з металу представлені сталевими зразками з куванням, гравіюванням і фрезеруванням.

Для цих цілей використовується звичайна будівельна або нержавіюча сталь. Старіння металу, іржа можуть розглядатися деякими дизайнерами як елемент оформлення зовнішньої реклами. При цьому часто використовуються спеціальні види фарб: металізовані, чорна для виробів, зроблених методом холодного кування, молоткові різних кольорів, лаки.
Вивіски з металу відрізняються високою міцністю і довговічністю. Після невеликого ремонту встановлюються на місце кріплення і служать необмежено довго.

Таблички

Найпопулярнішим видом вивіски з металу залишаються таблички. На аркуші металу тим чи іншим чином наноситься зображення або вирізається назву. Табличка встановлюється зазвичай на деякій відстані від стіни, щоб уникнути скупчення вологи. Ця монтажна особливість робить зручною установку контражурной підсвічування. Металеві вивіски доречні в інтер’єрної та зовнішньої реклами і завжди виглядають оригінально, свіжо і сучасно.

Металеві кронштейни з холодною ковкою для підвісних вивісок

Йдеться про різновиди кованих вивісок, які передували появі лайтбоксів з боковим кріпленням. Рекламна конструкція виготовлялася з металу, дерева або іншого матеріалу і кріпилася за допомогою металевого кронштейна, прикрашеного завитками.
Такі вивіски рекомендовані для установки багатьма дизайн-кодами міст в історичній частині населених пунктів.

Металлическая вывеска
Металева вивіска для архітектурного бюро

Металеві скульптури

Як ландшафтної скульптури можуть виступати об’ємні букви з листового металу або реальні скульптурні вироби з металу. Така зовнішня реклама досить рідко замовляється, але відрізняється оригінальністю зовнішнього вигляду і довговічністю.

Ковані вивіски

Фігурні вивіски з металу, виконані з кованих елементів, зазвичай робляться в отворі вікон над входом ресторанів, кафе чи магазинів. Така рекламна конструкція часто підсвічується неоном, не займає багато місця, завжди узгоджується службою архітектури міста. Через нестандартного зовнішнього вигляду привертає увагу перехожих і відвідувачів.

Удачі в просуванні,
ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *