Вивіски з дерева

Як вивіски з дерева можуть прикрасити ваш фасад?

Ще трохи більше півстоліття тому у прабатьків фахівців по зовнішній рекламі було в розпорядженні всього пара матеріалів для створення вивісок. Найбільш ходовими були, звичайно, дерево і метал. Вивіски з дерева по сьогоднішній день не втратили своєї актуальності. З деревини або клеєної фанери роблять зовнішню рекламу, об’ємні букви і елементи. Їх доповнюють їх контражурной підсвічуванням для створення сучасного зовнішнього вигляду.

Вивіски з дерева добре виглядають в інтер’єрі і створюють «теплий» колорит в приміщенні. Інтер’єрні рішення в деревині ідеально підходять кафе, ресторанах і пабах.

Поради: як підібрати дизайн і технологію виготовлення вивіски з дерева

При виготовленні дерев’яних зовнішньої реклами зазвичай використовують столярний інструмент. Але, як і в зовнішній рекламі, профільним процесом обробки матеріалу залишається фрезерування. На відміну від пластику вона може бути замінена і ручним різьбленням по дереву.

Об’ємні форми з дерева з гнутих елементів

При виготовленні об’ємних форм можна запозичувати технологію виготовлення гнутих елементів. Це виконується за допомогою надрізів або склейки тонких ламелей з доданням потрібної форми. Саме так робилися міцні, але водночас дуже витончені ніжки віденських стільців. У такій техніці можна зробити знак компанії в поєднанні з фрезерованими дерев’яними об’ємними літерами. Підсвічування в такому випадку виконується контражур.

Вивіска з дерев’яного щита з фрезерованими буквами на просвіт

Інший досить простий варіант дерев’яної вивіски нагадує технологію виготовлення не світлової вивіски з підсвічуванням отворів, які виконуються у вигляді фрезерованих букв. Це один з найпопулярніших видів вивісок в зовнішній рекламі за рахунок стильного зовнішнього вигляду і невисокої ціни виготовлення.

Флуоресцентна вивіска зі свіченням без підсвічування

Хочете світлову вивіску, але не витрачатися на електроенергію? Зараз ви впевнені, що РА «Еліт» пропонує нову послугу «Вивіски на сонячних елементах». Однак це не так. В даному випадку мова йде про заливці фрезерованих отворів епоксидною смолою з додаванням флуоресцентного барвника. Така зовнішня реклама буде світитися в темряві, при цьому створювати цікавий колорит. До недоліків цього виду «підсвічування» можна віднести невелику яскравість, але навіть в цьому випадку така реклама привертає увагу.

Цікаві вивіски з дерева від різних дизайнерів

З дерева робляться імітації лайтбоксу без підсвічування, різні вивіски над входом барів, кафе, ресторанів і готелів. Це дуже популярна форма оформлення фасаду в сільських закладах, де сама зовнішня реклама витримується в стилі інтер’єру.

Пропонуємо вам ознайомитися з серією цікавих вивісок з дерева.

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *