Засоби зовнішньої реклами та вивіски Лондона

Засоби зовнішньої реклами, самовираження і вивіски в Лондоні

Лондон, по загальноприйнятій думці, це креативне простір. Здавалося б, це повинно стосуватися і вивісок. Однак на затишних вулицях столиці Великобританії можна зустріти характерні, наприклад, засоби зовнішньої реклами лише на кількох вулицях. В іншій частині міста Лондон консервативний. Можна побачити схожі на паризькі карнизи, козирки і вікна і найпростіші вивіски без підсвічування. Однак є й винятки.

Средства наружной рекламы в Лондоне
Засоби зовнішньої реклами в Лондоні

Наші менеджери запозичили у лондонців для практики компанії покажчики і лайтбокси в формі куба. Такі засоби зовнішньої реклами нестандартні й активно залучають увагу перехожих на вулиці.

Червоний колір домінує

У Лондоні багато яскравих елементів на вулиці. Перш за все, це звичні телефонні будки і автобуси. У цій же забарвленням оформлені багато магазинів. Якщо фасади зберігаються, то козирки обов’язково робляться червоними. Саме по козирків англійці шукають цікавить кафе, офіс чи бутік. У столиці Великобританії прийнято робити ставку не на вивіску, а на якість продукції. Але вивіска буде вдалим способом просування.

Історія засобів зовнішньої реклами Лондон

Крім стандартних вивісок на центральних вулицях можна побачити гігантські світяться білборди. Це предмет особливої ​​гордості англійців. Але, якщо зазирнути на старі фото, то там добре видно яскраву зовнішня реклама. Це і букви, прикрашені неоном, на фасадах, і красиві вивіски готелів та інші засоби зовнішньої реклами. Ми зробили підбірку фотографій лондонських вулиць, щоб ви могли самі порівняти, як змінилися вивіски за останній час. Мабуть, виною всьому дизайн-код міста.

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *