Зовнішня та інтер’єрна реклама для торгових центрів

Банери і мега-лайтбокси та інша зовнішня та інтер’єрна реклама для торгових центрів

Торгові центри є місцем інтенсивного розгортання зовнішньої реклами. Практично всі види рекламних конструкцій можуть бути встановлені всередині торгових молів. Все залежить від розміру торгової площі, в яку потрібно залучити покупців. Інтер’єрна реклама для торгових центрів в нашому агентстві представлена кількома видами продукції.

Мега-конструкции для торговых центров
Мега-конструкції для торгових центрів

Перш за все, це різні інтер’єрні вивіски, розраховані на установку в приміщенні. Також ми пропонуємо обклеювання вітрин, вертикальні вивіски-лайтбокси, вивіски-мимохідь, виставково-торгові стенди та інші вироби. Крім добре знайомих видів продукції для

ТЦ пропонуються лайтбокси-роздільники простору. Це рекламні тунелі, стіни і колони з підсвічуванням. Можуть бути встановлені рекламні конструкції на постійне місце або як мобільні елементи.

Цифрові стіни

Однією з цікавих позицій серед усього розмаїття пропонованих рекламних конструкцій на особливу увагу заслуговують сучасні ноу-хау. Це цифрові вивіски і стіни. Вони робляться з LED-модулів і дозволяють так оформляти великі площини. Причому на стіні може показуватися і статична, і динамічна реклама.

Рекламный лайтбокс для торгового центра
Рекламний лайтбокс для торгового центру

Цифрова стіна може бути інтерактивною, тобто реагувати на дії або руху перехожих. Такі рекламні конструкції привертають відвідувачів ТЦ і сприяють підвищенню виручки. Крім усього, у власників ТЦ з’являється можливість продавати рекламний час і площі всередині будівлі. Цифрові вивіски вважаються вигідним вкладенням.

Цифровая стена
Цифрова стіна з інтерактивним зображенням

Сяючі колони і стіни з рекламою

Це також нова пропозиція для торгових центрів, що розширює список стандартних рекламних конструкцій. З їх допомогою можна зробити інтер’єр, наповненим яскравими фарбами і враженнями для відвідувачів. На лайтбоксах можуть розміщуватися картини, рекламні банери і пізнавальна інформація. Вони можуть чергуватися з цифровими вивісками з динамічної рекламою. Так можна оформити дитячі зони, урізноманітнити оформлення численних бутиків, які перебувають на території центру.

Мега-банери

Агентство зовнішньої реклами «Еліт» займається виробництвом і установкою банерів великих розмірів. Послуга пропонується по системі «все включено», ви можете замовити дизайн та обрані рекламні конструкції.

Баннеры для оформления торговых центров
Банери для оформлення торгових центрів

Власники торгових центрів можуть отримати докладну консультацію про можливості РА «Еліт» у виробництві зовнішньої та інтер’єрної реклами для торгових центрів.

 

Удачі в просуванні,

ваше агентство зовнішньої реклами «Еліт».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.