Meteor Cinema - Зовнішня та інтер'єрна реклама

Зовнішня та інтер’єрна реклама – кінотеатр в Гуанчжоу

Зовнішня та інтер’єрна реклама кінотеатру в Гуанчжоу

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про дивовижний кінотеатр, зовнішня та інтер’єрна реклама якого вже стали знаковими на рекламному ринку та є взірцем дизайнерського мистецтва. Йдеться про кінотеатр «Цзіньї» у китайському місті Гунчжоу. Це справді футуристичний об’єкт з багатьма ноу-хау, починаючи від інтер’єрних конструкцій, закінчуючи спеціальним видом крісел, закуплених у кількості 1300 штук. Оформлення внутрішніх приміщень реалізує ідею метеоритного дощу, яка надихала власників.

Це кінотеатр класу IMAX під назвою «Метеор», компанія-власник відома як «Цзіньї Сінемас» Гуанчжоу Хайцзученг IMAX, розташований у торговому центрі в місті Гуанчжоу. Оформляло кінотеатр агентство One Plus Partnership, Ltd.

Рух метеоритного потоку

Зовнішня та інтер’єрна реклама кінотеатру мала передавати рух та враження метеоритного потоку, що змінюється лише за стилем, але простежується у кожному залі. Власники хотіли підкреслити і посилити враження часу, що минає. Фільми на екранах кінотеатрів демонструються значно менше часу, ніж витрачається сил і часу на їх виготовлення. Але глядач має можливість відчути цей потік емоцій як метеоритний дощ.

Як створювалися інтер’єрні конструкції

Залежно від ідеї створювалися та інтер’єрні конструкції ще на етапі дизайну вестибюлів та залів кінотеатру. Також була продумана і вивіска кінотеатру. Це дуже оригінальна зовнішня та інтер’єрна реклама. За рахунок збільшеного обсягу, тобто ширини вивіски створюється враження руху на великій швидкості.

У залах на стінах можна побачити пластикові прямокутні елементи, що імітують метеоритний дощ, що висвітлює небо. В іншій залі метеоритний потік йде в іншому напрямку. В одному із залів замість крісел встановлені дивани для вільного розміщення глядачів, які кажуть, що саме в цьому кінотеатрі можна насолодитись новими кінематографічними картинами за рахунок чудового інтер’єру.

Навіть під час перегляду фільмів багато хто розслаблюється та насолоджується зовнішнім виглядом метеоритного дощу, тому кінотеатр «Метеорит» залишається в несвідомому надовго і пов’язаний з винятковими емоційними відчуттями. Це чудовий приклад ефективної зовнішньої та інтер’єрної реклами.

Meteor Cinema - Зовнішня та інтер'єрна реклама

Зовнішня та інтер'єрна реклама - Meteor Cinema - Метеоритний дощ у залах

Вестибюль Meteor Cinema

Вивіски та вказівники з ефектом руху в Meteor Cinema

Конструкції інтер'єрної реклами в Meteor Cinema

Метеоритний зал Meteor Cinema

Ваше агентство зовнішньої реклами “Еліт”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.